Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Premium Care pelenkáró...

Pampers Premium Care pelenkáról és Kacper babakocsiról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy csomag Pampers P C pelenkát, ami elég drága kategória. Azt vettem észre, hogy a gyereknek esténként vizes a ruhácskája (6 hetes), feltehetőleg pisis. Elképzelhető, hogy ez a csodás pelenka ereszt? Másnak is volt ilyen problémája, vagy csak én vagyok a béna, és rosszul adom föl (bár nem tudom mit lehet ezen elrontani...)

Másik kérdés: valaki használ Kacper babakocsit? Mik a tapasztalatok vele? Sportkocsiként is jól használható?


2012. szept. 20. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

mi is ezt a pelust használjuk születése óta az én kisfiam is 6 hetes. Mi elégedettek vagyunk vele nagyon a kakit sem ereszti ki. Az elején jártam úgy mint te pisis volt az oldala jobban odafigyeltem amikor adtam rá és azóta nincs ilyen problémánk :)Jó babázást!!

2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez a pelus vált be.a többi borzasztó volt.vagyis a kisfiamnak ez vált be.a kocsit nem ismerem.
2012. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi is ezt a pelust használjuk nagyon szeretem, már 5 hós a kisfiam, próbáltunk mást is, de ennek a legpuhább az anyaga, nem olyan kemény és így könnyebb ráadni.De nalunk is előfordult, hogy pisis lett a rugi,akkor méretet váltottunk és telesen ok:) a babakocsit én sem ism.
2012. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a pelust használjuk,nekem ez vált be,és nem eresztett csak mikor már kicsi volt az 1-es vagy a 2-es méret. :) Most 3-asat használunk. 3,5hós a babám. A babakocsit nem ismerem.
2012. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A babakocsit nem ismerem, de a PPC annyira szerintem nem "prémium". Itt is sokan írnak róla, hogy a kék pempers jobb, mi meg amúgy pine-t használunk. Azzal nagyon meg vagyok elégedve.
2012. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok pelust próbáltam már, de ezt sokáig nem vettem az ára miatt. Kaptunk hozzá akciós kupont, így leteszteltük. Egy álom! Imádom, a többihez képest összehasonlíthatatlanul jó! A 10-ből kapna 10 pontot, utána zöld pampers jön, az mondjuk 6-ot. A narancs papers szörnyű, maximum 1-est érdemel. A Libero jó volt, de csak az 1-2-es méret, a 3-mas már nem jön be. A Huggies-ból egyik méret sem volt jó.

Az olcsóbb, saját márkásokat már ki sem próbáltam inkább. MOndják, hogy jó pl a DM babylove, de egy barátnőm azt használja, és látom milyen bumfordi.


Utálom, ha már 2 óra után ázik mindene, akkor inkább a Premium Care, nem kell annyi váltásruhát megvenni, és az éjszakát is kibírja. :)

2012. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy kicsi és azért ereszt.. hmm.. majd megnézem.. :) Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 21. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a pelenka ügyben tudok nyilatkozni:

a 2-es méretig jó volt, vékony, kényelmes. A 3-as méretnél kezdtem észrevenni h nagyon pisiszagú a baba, pedig nem engedett át sehol. A 4-esméretből is vettem egyszer, mert nagyobbnak találtam mint az active babyt (zöld pampers), de ugyanilyen rossz tapasztalatom volt vele. Bár az igaz h fogzik, erősebb a pisije, lehet azért éreztem, de szörnyű volt. Vizsont át sose nedvesedett

2012. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!