Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok légyszi segíteni?...

Tudnátok légyszi segíteni? Mikorra gyógyul meg teljesen?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos, most lett először beteg. Valamilyen vírust kapott el, vasárnap délután belázasodott. Azóta ma volt az első nap, hogy csak reggel volt hőemelkedése, azóta szerencsére nem ment fel a láza.Előtte 3 napig folyamatosan lázas volt. Természetesen voltunk orvosnál, hétfőn és ma is.

Tegnap óta szinte semmit nem eszik. Szilárd ételből tegnap is és ma is egész nap kb. 10 kanállal evett, és tejet is max. 100-150 milit evett meg egész nap. A helyzetet az is rontja, hogy valószínűleg fogzik is.

Tudnátok légyszi segíteni, hogy kb. mennyi idő, mire teljesen rendbe fog jönni? Úgy értem, hogy újra rendesen fog enni.

Már teljesen ki vagyok borulva, először a láz, most meg a nem evés miatt.

Előre is köszönöm a segítséget Mindenkinek!


2012. szept. 20. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Nem írtad, hogy milyen vírus! A torka fáj neki (erre gondolok a nem evészet miatt)? Általában 7-10 nap alatt meggyógyulnak. A tartós láztalan állapot jót jelent, figyelgesd neki. Ha nem akar enni, akkor ne erőltesd, a lényeg, hogy sok folyadékot adj neki, a legjobb a víz, és -mivel nem akar enni- a rostos gyümölcslé.
2012. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Sajnos nem tudom pontosan, milyen vírus, de a torka piros volt.
2012. szept. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!