Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik kicsi, másik nagyon...

Egyik kicsi, másik nagyon pici, melyiket fürdetitek előbb, hogyan zajlik a fektetés?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először a picit fürdetném, utána a "nagyot".
2012. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi együtt fürdettük: egyik a kádban, másik a babakádban a mosógép tetején. együtt mentek aludni is, az egyik szopizott, a másikat simogattam közben :)
2012. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kislányom 2,5 éves a kisfiam 5 hónapos.A férjemmel együtt oldjuk meg.

Nálunk így megy:

18:30 körül anya viszi a Petikét fürödni.

Míg Petike fürdik, Lilla apával megvacsorázik.

Míg Petike eszik addig a Lilla megfürdik apával.

Míg Lilla fürdik, addig anya elaltatja Petikét.

Míg Petikét altatja anya, addig apa elaltatja a Lillát.

Ez a rendszer nagyon működik nálunk.Szerencsére van egy nagyon segítőkész apjuk. :)

2012. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs minden nap segítségem, ezért előbb a picit fogom megfürdetni és letenni. Őket úgyis le lehet tenni hamarabb aludni. A lányom most 9 körül fekszik, addig nem várnék a picivel. Remélem partner lesz majd az altatásban meg a fürdetésben :)
2012. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolótól kérdezném, hogy anya és apa mikor esznek?
2012. szept. 21. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Szintén tőled, hogy ha nincs otthon apa, akkor mi a menetrend?
2012. szept. 21. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 6 után már nem eszek max egy almát ha elaludtak.Apa meg Lillával eszik fürdés előtt, meg hát még este ha megéhezik ha elaludtak.(érdekes a kérdésed :) )

Ha apa nincs otthon akkor előbb fürdik a kicsi, megetetem, elaltatom aztán viszem a nagyot fürödni, aludni. Ezzel csak az a gond hogy Lillát nagyon kell csitítani, hogy csendbe legyen mikor megfürödtünk mert a kicsi nem olyan szuper mély alvó aztán fel ne keltse.

2012. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!