Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesem még mindig turmixolva...

1 évesem még mindig turmixolva eszik mindent, meddig?

Figyelt kérdés
Próbáltam óvatosan darabosra hagyni, öklendezik tőle. 8 foga van és minden ételt amit a kezébe fog, megrág ügyesen, de kanálból csak pépesen fogadja el. Meddig lesz ez így? Normális ez?
2012. szept. 21. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.:) Vannak ilyen gyerkőcök. Most nosztalgiáztunk az együtt szülős barátnőmmel,hogy 3 éve,mikor a gyerekek 2 és fél évesek voltak,együtt nyaraltunk és mindketten egy csomó 6 hónapos bébiétellel felvértezve indultunk el,mert egyikőjük sem evett darabosat.Majd megjön hozzá a kedve,bár tudom,hogy macera.De bármi szilárdat,kiflit,babakekszet megeszik szívesen?
2012. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, amit meg tud fogni azt rágja! De amit kanállal kellene, egy leves pl. azt turmixolnom kell. Nem nagy macera, dehát egy éves és így eszik :)
2012. szept. 21. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én 18 hónaposaim is még mindig turmixolva hajlandók megenni az ételt. 16 foguk van, kekszet, gyümölcsöt, tésztát, tulajdonképpen mindent meg tudnak enni darabosan, de csak pár falatot. Ha többet akarok adni nekik, le kell pépesíteni.
2012. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!