Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 16honapos fiamnak...

Baj ha a 16honapos fiamnak turmixolva adom oda uzsira a gyumolcsot? Azért mert igy mindent megeszik:alma, korte és foleg a narancs, mandarin amit nem akar egészben.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem felétlenül baj,csak benne van a pakliban hogy ugy jársz mint az egyik rokonom gyereke aki még 2.5 évesen is álando hasmenéssel küszködött mert csak turmixolva volt hajlando megenni mindent,a szülök meg ráhagyták és ugy adták.
2009. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma adtam neki igy elszor,és elgondolkodtam rajta h nem lesz e baj.Amugy nagyon szépen elrág mindent.Csak a gyumit nem akarja a savanyut foleg.Várom még a véleményeket
2009. nov. 23. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos lesz a fiam, én is turmixolom neki a gyümölcsöt. Viszont főzeléket, tésztát, krumplit, kiflit, kenyeret, kekszet és még sorolhatnám nem turmixolom és szépen rágja, egyedül eszi (de a banánt is). nem hiszem, hogy pont a turmixolt gyümölcstől ne tudna később rágni.
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ha egyébként szívesen eszik darabosat akkor nincs gond..mi is eszünk ugye gyümölcsturmixokat. Viszont mindig próbáld meg először egyben adni és ha nem jöhet a pép.:-) egyszer csak meg fogja szerintem a gyümit is enni egészben csak ki kell várni.
2009. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben:)köszi
2009. nov. 24. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!