Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszibarackot turmixoltam...

Őszibarackot turmixoltam kevés ma lefejt anyatejjel, plusz adtam még hozzá tápszert is, hogy laktatóbb legyen. Picit sok lett. Szerintetek holnap még odaadhatom neki ha hűtőben tárolom? Vagy az anyatej miatt csak ma?

Figyelt kérdés
Reggel fejtem, és még csak uzsonnát kap,vagyis holnap délután adnám oda neki.

2012. szept. 21. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám oda, a tápszer miatt.
2012. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sem a tej miatt, sem az őszibarack miatt. Csúnyán meg fog barnulni. Tedd el, aztán holnap meglátod, hogy úgysem lesz kedved odaadni neki :-)
2012. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne add neki.Próbáld nagyjából annyit készíteni amit meg eszik egyszerre.
2012. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne add oda.

off: ne uzsonnánál kóstoltass mert ha allergiás rá nem veszed észre éjszaka! enyém egyik gyümire allergiás, 10óraira kapta, délután 3-4 körül lett tiszta pöttyel meg dagad fel, még jó, hogy a torka nem dagadt be, mondjuk így is rohantunk az orvoshoz. na most gondolj bele ha éjjel 2kor kezd el feldagadni a gyerekem :S

bocs, nem okoskodni akarok, csak tényleg mindenhol lehet olvasni, hogy fontos délelőtt kóstoltatni és tényleg nem árt betartani

2012. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, csak valahogy oda jutottam, hogy délután már kevés a tej, mért ne akkor egyen, mint tápot kapjon. De igazad van,nem gondoltam elég jól végig.

És azt lehet,hogy új kaja délelőtt 1-2 kanál, már bevezetett pép rendesebb adag meg délután? Egyenlőre minden kaja szopival kezdődik, de az uzsis meg a vacsi már kevés.

Hm?

2012. szept. 21. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Se anyatejet, se tápszert nem adnék másnap.
2012. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem adnám már oda neki.
2012. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez megoldódott, mert közben hogy írtátok hogy ne kóstoltassak délután, gyorsan az ebéd után adtam neki krumplipürét (ez az új), és még így is éhes maradt, úgyhogy megkapta az őszibarack majdnem felét. Délután azért odaadom neki a másik felét is, így holnapra nem marad.:)

Remélem most meg nem lesz neki sok egy napra! De gondolom inkább a már bevezetettel pótoljak mint tápszerrel napközben...

2012. szept. 21. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:

az offolós vagyok!

igen, délután a már kóstoltból annyit adhatsz neki amennyit csak kér, azt tényleg rábízhatod :)

csak a kóstoltatásnál figyeld, hogy délelőtt vagy vagy 2-3.ig :)

2012. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!