Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként eszik...

Milyen időközönként eszik (anyatejes) 4 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Mi kb 3 hete átálltunk a 4 óránkénti evésre. Pár napja már megint nem bírja ki a 4 órát, jó ha a 3 óra megvan. Éjszaka is eleinte este 9-től éjjel fél 3-ig bírta, a következő evése 6 körül volt. Most ez is lecsökkent, mindig fél órával előbb kelt, most van,hogy éjfélkor kell már enni adnom neki, volt olyan, hogy 23:15-kor kelt már és a hajnali kelései is előrébb tevődtek. És a két éjszakai evés között is csak 2-3 óra telik el.

2012. szept. 10. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy gyengül az anyatejed tápláló értéke, és ezért van ez :(
2012. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de a védőnő hallani sem akar a tápszerről, én is félek neki azt adni, mert tejallergia gyanús.
2012. szept. 10. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább akkor térjél vissza a három óránkéntire szerintem.

Jómagam igény szerint szoptatok, ez azt jelenti, hogy napközben kb 2 óránként, de az éjszakát végigalussza.( 7-8 órát)

2012. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj neki, ha kéri. Nagyon sok oka lehet annak, hogy sűrűbben kér enni.
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem szopiztatni, szó se róla, de így nagyon nehéz valahova is elmenni, programot szervezni. Jobban szeretem otthon etetni a kényelmes kis fotelünkbe és ahol anyós vagy annak az anyósa éppen nem zavar!!!!!!
2012. szept. 10. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisbabám is 4 hónapos, az Istenért nem akar a 3 órára átállni, így napközben 2 óránként szopizik, mint a 2. válaszolóé :-) Délben lerakom aludni, 4kor kel. Estélig is ugyanúgy 2 óránként, 8kor fürdés, evés, és általában reggel 6-7-ig alszik, néha-néha felkel éjjel is 1x enni. :) Próbáld meg hogy úgy adsz neki ahol kéri, igen nagyon nehéz emellett programot szervezni, de majd idővel jobb lesz, 2 hónap és már mást is tudsz neki adni, amikor épp elmentek valahová :) Kitartás! :)
2012. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy adsz neki ahogy kéri* nem ahol, bocsi :)
2012. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!