Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülötteknek való Libero...

Újszülötteknek való Libero nektek bevált?

Figyelt kérdés
Használtuk a 0-2 kg-osat is, és most a 2-5 kg-osnak valót, és mindkettőből szinte minden alkalommal kifolyik a kaki. Én pelenkázok vajon rosszul, vagy nem szívja fel jól a cuccot ez a fajta?
2012. szept. 21. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az 1 essel kezdtük de nekünk is kifolyt a combjánál minden,nem illeszkedett a babára.A pampers viszont kibírja az egész éjszakát is.Most próbából vettem a babadiszkontban 100dbos Dada pelust(3000ft) ami szintén jó.
2012. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a pisi folyt ki mindig!

Nekünk a Pampers Sleep and Play vált be!

2012. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem be vált a liberó, de a pampers is. Mikor melyiket használjuk éppen.
2012. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált. Felváltva használtunk Huggies newbornt és Liberot. De szerintem is függ a baba combijától, alkatától.

Amikor nagyon pici volt, talán azért szerettem a Huggiest mert nem annyira merev.

2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vált be.
2012. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 1-es Liberót használtunk, de iszonyat rossz volt. Minden pelenkázáskor öltöztettem át a kisfiamat mert kifolyt a pisi. A legjobb eset az volt amikor éppen szoptattam és az összes pisi kifolyt valahogy a lábánál és az egészet a ruhám szívta be. :) A pelenka pedig totál száraz volt.


Nálunk a Pampers se vált be, csak a német Sparos PrettyBaby és a Huggies.

2012. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes, hogy ez a Libero tényleg nem jó!
2012. szept. 22. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tescos newborn is bevált. Sztem tényleg függ a baba alkatától mert a Libero meg a többi márkás pelus nekünk se vált be.
2012. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!