Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-es Huggies inkább mire...

4-es Huggies inkább mire hasonlít inkább? Pampers-re vagy Libero-ra? Bevált nálatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es Pampers-t vagy 4-es Libero-t hord a kisfiam. Júliusban akciós volt a Huggies 104db-os a Tesco-ban, megvettük, sajnos. Kifolyt belőle a kaki, a pisi. Nagy combú babákra való.
2010. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Liberóra hasonlít. Mi a Liberót preferáljuk, a Pampers nekünk egyáltalán nem vált be. Huggiest már többször vettem, egyszer sem csalódtam. De az tényleg igaz, hogy az én babámnak is vastag combja van, ezért nem volt jó a Pampers, mert szűk volt, hátul meg kifolyt. Sem a Liberóval, sem a Huggies-zal nem volt ilyen gondunk. Csak arra vigyázz, hogy van 4-es és 4+-os méret is! Ha a Libero vált be nektek, akkor valszeg a Huggies is tetszeni fog.
2010. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, a Libero a jó nekünk is. A Pampers nem jó.
2010. szept. 7. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezzel mi is így vagyunk! A Libero inkább HASOnlít a huggies-hoz. A Pampers nekünk nagyon kicsi volt, "combilag" is, és a derékrésznél nagyon rövid volt.

A huggiest nagyon szeretjük, a gyerkőc combja pedig elég "vaskos" :)

2010. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi Liberot használunk, de most egy akcióban vettünk Huggies 4-est. Hát soha többet! Amilyen jó volt az újszülött Huggies, ez olyan rossz. Kijött a kaki a combjánál, átnyirkosodott, néha a pisi jött ki felül és fog a mintája. A fehér ruhák belül tiszta színesek lettek tőle. Nekünk csak a Libero jo. Abból is 4-est hord, de nincs vele semmi ilyen gondunk.
2010. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk, nem jó. Nagyobb méretű, mint a többi és hátul van a gumírozás, nem a tépőzárnál. Szerintem rosszabb. Nekem a Pampers a sztár (4-es méret), a Libero is jó, de a pampi a legjobb.
2010. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!