Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi foghatta meg a babám...

Mókica84 kérdése:

Mi foghatta meg a babám székletét? A paradicsom vagy a keksz?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos múlott eddig nem nagyon volt gondunka hozzátáplálásnál(csak a banán került tiltó listára).

Szerdán kapott először egy kevés paradicsomot krumplival ebédre uzsira pedig barackot evett keksszel(a kekszet másodszor kapta csak most egy kicsivel többet tettem bele).Sajnos csütörtökön csak pár bogyót kakikált és az is nagyon kemény volt így adtam neki barack levet így ma már viszonylag normális volta széklete.

Szerintetek a keksz a gond vagy a paradicsom?

egyelőre mindegyiket szüneteltettem.


2012. szept. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Szerintem a keksz. Szénhidrát. A paradicsom inkább (mivel zöldségféle, rostos) lazít.
2012. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a kekszre tippelek,nálunk is fogja a gyerkőc pocakját (7hónapos).A paradicsomtól lazább lesz a széklete,ahogy az 1. válaszoló is írta.
2012. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keksz. Túl kevés volt mellette a barack.
2012. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a keksz. Kínálod vízzel evés után?


Én inkább a hétgabonás pépet ajánlom Neked a glutén bevezetésére, nincs semmi különös íze, nincs tele cukorral és nem bántja a pocakot :)

2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a paradicsom is megfogja.Pirosas bogyókat kakil tőle.(Bocsi másképp nem tudtam leírni) :D Bár az én babám extrán szorulásos.. A kekszel eddig nem volt gond. Babakekszet kap. (6 hónapos ő is)
2012. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! :)

én is a kekszre gondoltam de nem voltam benne biztos

a 7 gabonás pépet majd megpróbálom köszi

igen kap vizet napi kb.240mlt iszik belőle

hala istennek tegnap este tele rakta a pelust :)))

szerintetek egyáltalán ne adjak neki kekszet egy darabig vagy csak keveset és több gyümit?

2012. szept. 22. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el pár hétre a kekszet, és ha javul a helyzet, akkor óvatosan adhatod neki újra.


Melyik fajtád adod amúgy? Fosfovitot? Mert az annyira nincs agyoncukrozva, mint pl. a Milupa.

2012. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!