Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar vizet vagy...

Miért nem akar vizet vagy teát inni 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Másnál is volt ilyen?Mindig kínálom de vagy bele se iszik,vagy max 1 kortyot.Már egy hónapja tápszert kap,nem szopizik.De nem tudom elhinni,hogy főzelékre se szomjas.
2012. szept. 22. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak babák akiknél nem mindegy hogy miből próbálja megitatni az anyuka, így volt ez nálunk is, hosszú ideig ment a harc és már én is nagyon aggódtam, hogy egyszerűen nem iszik semmit sem.Mindent végig próbáltam, mindenféle márkát, típust. Az én lányom csak a Nuk márkát fogadja el és csakis latex fejjel, nemrég kezdtünk átállni a csőrös változatára, abból is szépen iszik már.
2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítólag nem szomjas, elég folyadék van a főzelékekben. Nálunk is ez a helyzet. Amíg jókedvű, kiegyensúlyozott, én el is hiszem, hogy nem szomjas. Ha szomjas lesz, úgyis fog inni.
2012. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!