Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hydrophil noni. (mosakodó...

A hydrophil noni. (mosakodó krém, amit lehet hidratálóként is használni) vagy a gyógyszertári alapkrém (cremor aquosus) a jobb hidratáló?

Figyelt kérdés
Aki használta már mindkettőt, mi a véleménye? Nem babára kellene, hanem felnőtt bőrre, nagyon érzékeny, irritált a bőröm, ezt a két kencét ajánlották.
2012. szept. 22. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én a hydrophilt ismerem, szóval arról tudok véleményt mondani. Nekem és a páromnak is nagyon jó, alkalmanként használjuk. Jól zsírosítja a bőrünket, és nem csunya lesz hanem teltebb. Ha ki van száradva csodákra képes. A páromnak nagyon érzékeny a bőre néha lefürdik vele és hopp helyre jön :)
2012. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Máshol nem kaptam rá választ, ezért írtam ide a babákhoz, mert itt láttam hogy sokan használják ezeket a krémeket. Nagyon érzékeny, repedezett, száraz, irritált a bőröm.
2012. szept. 22. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosakodni a mosakodót használom,utána meg a cremorral kenem magam. Nagyon jó mind a kettő. Ráadásul a cremor nagyon olcsó is.
2012. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt megírnád, hogy kb. mennyibe kerülnek a krémek, és mennyi van benne?
2012. szept. 22. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A cremort most nem is tudom, de olyan 150 Ft volt egy kis tégellyel utoljára. A mosakodó recept nélkül ha jól tudom 700 Ft (nagy tégely)körül van. A cremor is nagyon sokáig tart.
2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. szept. 23. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]



300 ft egy tubus, és elég eegy ideig

2012. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!