Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kukit (extrudál...

Picihasim kérdése:

Mikortól lehet kukit (extrudált kukoricapehely) adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező. Szerinted az első 4 poénosnak érzi magát? Nekem eszembe sem jutott semmi más a kukorica felfújton kívül, itt a babák témakörben.

Én kb 10-11 hónapos kor körül adtam először, előbb nem mertem az E betűsök miatt.

2012. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan kuki(gyengébbek kedvéért:kukorica felfújt),amiben nincsenek adalékok.Azt szerintem lehet adni a babának,amikor már tud fogni.
2012. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha kukoricapehelyre gondolsz, akkor célszerűbb lenne az étkezés rovatban feltenni a kérdést.
2012. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már mikor adtam először, de 1 éves kora előtt már kapott. Az auchanban szoktam venni, még só sincs benne.
2012. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez szép megoldás volt! Mindenkit, aki nem azonosul ami véleményünkkel, ki kell nyírni! És ebben a moderáció is partner. Lenyűgöző demokrácia. Brávó!
2012. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól tette a moderátor, hogy eltávolította a troll beírásokat és egyértelműen javította a kérdést.
2012. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kb.7-8 hós korától adtam neki,a sima natúrt(Intersparban szoktam venni)
2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már 4 hónapos korátol adtam neki. Most 6 hónapos és egy szempillantás alatt eltünteti. Olyan ügyesen fogja, csak lesek. Szerintem ezzel is ügyesebb lesz a fogása, mert nagyon megtanulta , magátol, hogy , hogy fogja és be a szájába. megfulni nem tud töle, mert a nyáltol egyböl elolvad!
2012. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a javítást is :)
2012. szept. 24. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ami nem sós, azt szerintem korán. bevezeted a glutént akkor már lehet. Bár én nem adtam, mert nálunk nem akarta enni a baba. Kb. 10 hós volt, amikor elkezdett ilyesmit enni, addig nem kellett neki,Max. 2-3 szemet eszik, aztán nem kell több. Intersparban van a Duci Puff, az jó.
2012. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!