Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert bukik 9 hetes kislanyom?...

Miert bukik 9 hetes kislanyom? Eddig nem bukott!

Figyelt kérdés
Eddig neha neha 1-szer bukott.De tegnap es ma minden eves utan bukik 4-5 alkalommal.Jon a felso foga es lehet hogy ettol szorulasa van mert sokat nyom.Nehezen jon neki kaki.Nem tudom ezek befojasolhatjak e.Tapszeres baba.Ugyanazt hasznaljuk mar jo par hete.Kellene agodnom vagy majd elmulik?Csak nem szokott bukni foleg nem ennyiszer ezert vagyok nyugtalan!
2009. aug. 2. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 4 hetes, tehát még a fogacskája nem jön, de azt én is tapasztaltam, hogy amikor erőlködős napja van (előfordul, hogy egész nap mikor ébren van csak erőlködik a kakával), akkor többet bukik (elég soknak tűnik, van hogy egy tócsa lesz a földön mikor a vállamon van). Amikor nyugodt, nem nyom, akkor ő sem bukik.

Úgyhogy szerintem a tiéd is csak ezért bukik most többet. Ha egyértelműen nem sugárba hányás és van étvágya is, akkor szerintem ne aggódj, nincs semmi baj:-)

2009. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!