Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most 14 hó, de...

Nickie kérdése:

Kislányom most 14 hó, de amikor 21 hó-s lesz, akkor jön a kistesó. Hogyan és mikor kéne átszoktatni más ágyra?

Figyelt kérdés
Hogyan és mikor kéne átszoktatni más ágyra? Amúgy eddig egy szobában alszunk, kistesó érkezése előtt valszeg kap saját szobát. Köszi!
2011. okt. 26. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem először költöztessétek át (minél előbb) a saját szobájába, de a megszokott ágyába, minél több megszokott bútor, lámpa, tárgy kerüljön át a szobájába. Ha már megszokta, jöhet az új ágy, szerintem olyat vegyetek neki, ami felkelti az érdeklődését, pl. legyen rajta valamilyen kedvenc mese- vagy állatfigurája. Mivel még elég időtök van, először várjatok kicsit, hátha ő maga is ott szeretne aludni. Először a nappali alvásnál próbáljátok majd ki, ha akkor nincs gond, lehet éjszaka is ott altatni. Szerintem az lenne jó, ha 2-3 hónappal a kistesó érkezése előtt átszokna az új ágyba.

Másik verzió, hogy inkább a picinek vesztek kiságyat, és a kislány marad 2-3 éves koráig a régi ágyában. Aztán azt eladjátok és vesztek neki új ágyat.

2011. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!