Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt adtok babátokra...

Milyen cipőt adtok babátokra bent a lakásban? "Rendes" cipőt, kemény talpút, kérgest, mamuszt, esetleg puha talpú cipőt (pl. : Carozoo)?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki ilyen gumipapucsban jár, most nagyon népszerű gondolom tudod miről beszélek(habklumpa a neve, azt hiszem)

ha még most kezd járni, én olyan cipőt adnék rá, ami jól fogja a kis lábát, ilyenkor az a legjobb, de ha már rendesen jár akkor egy kis papucs, ami kényelmes és ha fel akar ülni pl. az ágyra azért csak kényelmesebb cipő nélkül, könnyen le és fel tudja venni.

2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vastag zoknit. Próbáltam mamuszt, cipőt is, de percek alatt leszedi a lábáról. Kényelmetlen nekik.
2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős, mióta jár. Én a fiamnak mamuszt vettem bentre, de hajlékony gumi a talpa. Ő már több mint 1/2 éve stabilan jár.
2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zokniban közlekedik. Mi is.
2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, első vagyok: ha nincs sok köves/csempés hely nálatok, lehet vastag zokniban is, de pl nálunk a nappaliban is alig van szőnyeg, ezért van a papucs.
2012. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már jó két hónapja jár. Csak az egyik bokája kicsit befelé dől. Járunk vele gyógytornászhoz, várom ő mit fog rá mondani, csak hát most júl. óta felújítás van és szünetel a gyógytorna.
2012. szept. 23. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Itthon sose adtam rá cipőt, max. zoknit. De panelban lakunk, leginkább szőnyegen járkált. Ha nagyon hideg nálatok a padló, akkor szerintem csak valami puhatalpút adnék rá, mivel én azt gondolom, hogy abban tud a legtermészetesebben mozogni a lába.
2012. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben a témában vagyok. 17 hós a kislányom. és nem tudom mi kell a lábára bent a lakásba.

ortopéditól kérdeztem ő csak a szupinált szandit mondta.

most az egyik barátnőm megy egy másik városba ortopédushoz neki a kislánya 14 hónapos, és ő is rákérdez kíváncsi vagyok mit fog mondani!


Most a nyári szandiját adom re. de valamikor kéri vegyem le és mezítláb. néha meg a habpapucsot hozza hogy kéri!

2012. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zoknicipő vagy gumitalpú zokni
2012. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!