Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az állandó fülfájá...

Mitől lehet az állandó fülfájás babámnál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőceim is ezzel szenvedtek. A lányomnak állandóan szúrták a fülét. A fiammal küldtek el végülis a Heim Pál kórházba fül- orr gégészetre, ahol megkértem a doktornőt mind a három gyerekem vizsgálja meg. A harmadiknak folyamatos höröghurutja volt. Kiderűlt óriási orrmandulája volt mindegyiknek, ez okozta a problémákat. Ennek már tíz éve. Azóta az összes ilyen fajta panaszuk megszünt. Orr- fül gégész közelében sem voltunk azóta.
2012. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta, hogy azért fáj, mert nem szívjuk jól porszívóval. De ha nincs megfázva akkor nem is szoktuk szívni. Felírt egy szemcseppet amit orrba kell használni. A megyei kórházba nem fogadtak, mivel itt is van nálunk fül-orr gégészet. Így nem tudom mit csináljak.
2012. szept. 24. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Pesten tudok jó orvost.Sajnos máshogy nem tudok segíteni. A fiam fülét 2szer szúrták föl, nagyon beteg volt. Kapta az antibiotikumokat.:(

Hónapok szenvedései után kerültünk ehhez a dokihoz, aki fel volt háborodva, h felszúrták, hiszen egy makacs hallójárat gyulladása volt. Nekem is azt tanácsolta végül, hogy vetessük ki a manduláját. A dokibácsi amúgy 5 nap alatt kikezelte.

2012. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!