Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós kisfiam nem nagyon akar...

7hós kisfiam nem nagyon akar reggel tápszert inni.7kor kel de fél 9-kor úgy imádkozom bele a tápszert, akkor is csak 140g-ot iszik kb. Mit csináljak hogy megigya vagy mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a foga jön, akkor is fájhat a cumiból szívás szegénykének, főleg ha felül jön. Én azt tapasztalom, hogy mindig van, amit épp nincs kedve megenni a 9 hós fiamnak. Volt, hogy a tápit imátkoztam bele ( én ilyenkor többször kínálgattam délelőtt és délután, főle az alvások előtt fogadta el jobban a kiságyban fekve), volt hogy 3-4 napig főzit nem evett egy kanállal sem. Aztán mintha mi sem történt volna, mindent evett ujra. Mivel 7 hós, azért a min fél liter tápi kell, ezért kínálgattam én is többször. Ha tejpépet eszik, esetleg adhatsz neki reggel azt is, hátha szívesebben kanalazna.
2009. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a lányom másféél éves és ő sem eszik reggelit, csak tápszert fogad el nagy nehezen. kb 150-200 grammot. Most jön megint a foga, annak tudom be, meg a dokim is.



Dia

2009. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cumisüveg helyett itatópuhárból adtam ami szikoncsőrős és keskeny, így nem ér az ínyéhez annyira mint a cumi.Talán próbáld meg, hátja elfogadja.
2009. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem 8 hós a fiam, detto ő sem evett ma..neki jön a foga, igaza van az előttem szólóknak, valóban fáj neki. De lehetséges, hogy megunta, vagy melege volt..nekem akkor szokott nem enni...banános tápszer nekünk bevált, nem mindig kap azt csak pár naponta, hogy kicsig más íze legyen..remélem tudtam segíteni
2009. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az utóbbi napokban van ez így, korai aggódni. Ebben a nagymelegben felnőtt ember sem kíván annyit enni. Folyadékkal viszont kínáld többször, leginkább sima vízzel, vagy üres, gyenge teával.
2009. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hónapos kora óta nem fogja el a tápszert.

Nem tuszkoltam belé feleslegesen, adtam neki tejpépet.

Ha nem kell, mit erőltesem??? Én sem eszem meg amit nem akarok... akár hogy is kinálják...

2009. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike!!
2009. aug. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!