Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell odafigyelni etetőszé...

Mire kell odafigyelni etetőszék vásárlásakor? Milyen egy jó etetőszék?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos, még nem tud ülni, tehát mindenképpen dönthető háttámlás vagy egyben az egész szék dönthető legyen? duplatálca,levehető tálca,stb..?Mire kel figyelni? Köszönöm a segítségeteket előre is:)

2012. szept. 24. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle lehetőség van, szerintem első sorban azt kell átgondolni, hogy Nektek mik az igényeitek, mikor és hol fogjátok használni. Csak otthon, vagy utaztok gyakrabban esetleg? Mekkora a konyha/étkező stb.


Én pl amíg nem ültek a gyerekeim nem használtam etető széket, általában autós babahordozót tettem fel egy székre, vagy kézben tartottam őket. Nálunk nagyon kicsi volt a hely, ezért asztalra rögzíthető ülést vettünk. Ez praktikus volt utazáshoz, szuper volt, hogy a gyerekek rögtön az asztalnál ültek velünk, nem külön. Megtanulták hamar mit lehet csinálni az asztalnál, mit nem szabad, és hamar elkezdtek "kérni" a mi ételünkből, mert tudtak mutogatni, minden közel volt.

De pl. tisztíthatóság szempontjából nem annyira praktikus.


Aztán van olyan modell, amiből később kis asztalt és kis széket lehet csinálni.


Ezek a nagy egybe székek pl. jól moshatóak, kérdés hogy kelle-e hogy görgős legyen, esetleg nagy házban tologatod-e, mert mindig máshol esztek.


Vannak fa és vannak műanyag székek, melyik anyag áll közelebb hozzátok?


Kérdés, hogy van-e/lesz-e másik gyerek, ha igen, akkor a olyan kell, amit nem könnyű feldönteni, elgurítani...

Stb.


Sok szempont van, ha kitaláltad Nálatok mi lenne praktikus, akkor érdemes az egyes modellek között szétnézni, és persze árban is nagy különbségek vannak.

2012. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hűű ez nem egyszerű:) nem asztalra szerelhetőset és műanyagot szeretnénk.Szerintem görgőset, bár ha lesz kistesó, tényleg félő, hogy feldönti vagy "eltologatja".Azt lenne jó tudni, hogy melyik a jobb, ahol az egész ülés kagylószerűen dönthető vagy csak a támla?
2012. szept. 24. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 3 dolgot néztem, azt hogy dönthető legyen, állítható magasságú és görgős.

[link]


A mienk ilyen. Bejött eddig, a lányom 1 éves, napi 5x használom, levehető tálcája van, könnyen tisztítható és széles lábai, nem hiszem hogy fel lehetne borítani.

2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Cam Campione van a 2012-es modell. Nagyon szeretjük. A támlája dönthető három pozícióban, és a magassága is állítható. Ezek számunkra nagyon hasznosnak bizonyultak. Szerencsére nincs helyszűke a konyhában, (elég nagy helyet foglal), és az autónkba összeszerelve is befér. Nagyon strapabíró. Tetszik benne, hogy a lábai jó vastagok, és ezért olyan biztonságosabbnak tűnik.

[link]

2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabszem ***** válasza:

mi is kb 5 hósan vettük, mivel nem tudott még ülni dönthető háttámlájút vettünk. Én sokáig fa etetőszéket szerettem volna, de végül műanyagot vettünk, ezt könnyű tisztítani és lehet állítani a dőlésszöget és a magasságot is. A fa etetőszékek nagyon merevek, csak a háttámláját lehet dönteni (már amelyiknek lehet) ez sztem nem elég jó egy 5 hónapos babának. Amit mi vettünk annál az egész ülés döl hátra , nem csak a háttámla.

[link]

2012. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti, hogy a háttámla külön is és egyben is dönthető? Megnéztem és nagyon tetszik:)
2012. szept. 24. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:

"háttámla az ülőrésszel dönthető" ezt írja a Brendon.

Én is a fém-műanyag etetőszéket ajánlom. Sztem jó, ha duplatálcás. Mindenképpen dönthető legyen és a magasságát is lehessen állítani.

Én pedig olyat ajánlok Neked, ami hintáztatható is. Azt nagyon imádta a nagylányom és a kicsinek is most azt vettünk (peg perego prima pappa rocker) Mindkettőt használtan vettem.

Ha újat akarsz venni: [link]

2012. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk,nagyon meg vagyunk elégedve vele!

2012. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csilla81 válasza:

Sziasztok! Mi ezt vettük:

[link]


Éppen akciós volt, és nagyon megérte! Már 4 hónapja használjuk és nagyon szuper. Babóka imádja és eddig nem alig akart kiszállni belőle.


Mindenképpen dönthetőset vegyetek, mert az nagyon kényelmes a babáknak és praktikus, mert levehető a tálcájuk.

2012. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!