Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fix etetőszék / dönthetős...

Fix etetőszék / dönthetős etetőszék / székmagasító?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kislányom és jelenleg egy haldoklófélben lévő peg perego prima pappa etetőszéke van.

Mit vennétek a helyemben?

Fix etetőszék - most olcsó, de amikor lesz kis tesó, tuti kell venni egy másik drága dönthetőt is..

Dönthető - A kislányomnak még jó és egy gyerek nem használja el, bár Ő már tuti nem használja ki.

Székmagasító - mert rövidesen úgyis kikívánkozik az etetőszékből? Csak az a baj, hogy amit néztem, arra azt írják, hogy csak 1,5 éves kortól... ez tényleg igaz??


Előre is köszönöm!



2012. aug. 29. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pl: babapihenőtök én akkor fix-et vennék ,mert amíg a pici nem tud ülni ennek a célnak is megfelel.Ha nincs akkor dönthetőt vennék.Székmagasítót biztos hogy nem vennék mert arra tök jó egy kis párna is.
2012. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kíváncsicska ***** válasza:

Hát ha csak a huzata sérült akkor csak huzatot cserélnék és meg van oldva a probléma.Vagy más gond is van?

Meg nem feltétlen kell megvenni ezt a márkát szerintem van ugyanilyen (hasonló) más árkategóriában is.

[link]

Nekünk ez van és mindent tud amit kell és árban is nagyon jó szerintem.

2012. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeknek a 10-15.000 Ft-os etetőszékeknek nem mindnek levehető a tálcája, nem tud együtt enni veletek majd az asztalnál.

Aminek meg levehető a tálcája, olyan nehéz levenni, feltenni, majd felborúl a szék!

Na meg a magassága nem állítható, nekünk magasabban volt a gyerek benne mint az asztal!

2 éves koráig használtuk az etetőszéket, úgyhogy szerintem inkább olyat vegyél, mint amit előttem belinkeltek!

2012. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem csak a huzata sérült, így nem szeretnék rákölteni. A márkához egyáltalán nem ragaszkodom, sőőőt... nagyon jó volt, amíg nem tudott ülni, de most már nem szeretem. Olyan magasan van a tálcája, hogy alig lát rá:-(
2012. aug. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!