Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 3,5 hónapos...

Mennyit eszik a 3,5 hónapos körüli babátok?

Figyelt kérdés
Az én babám egyszerre maximum 140-150-et eszik meg.Mástól hallom és olvasom hogy ilyen idős babák már majdnem 200-kat esznek meg.Az én babám (fiú) most 6,2 kiló 3100g-mal született és naponta 6x eszik 700-800 g-t eszünk meg a nap végére.Nem kevés ez??Az én babám vajon miért csak ennyit eszik egyszerre?
2012. szept. 24. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam szintén 3,5 hónapos, de Ő nagyobb baba, 7,5 kg, 66 cm. 6x eszik Ő is, most nőtt meg az étvágya, így most megeszi a 180 ml-t, de idáig 150 ml-t evett. Szerintem nem eszik keveset a fiad. Én meg mindig azon aggódom, hogy sokat eszik az enyém :-)
2012. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a fiam tápszert eszik.
2012. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A te babád súlyához napi 930ml kell, ezt ha elosztom 6 étkezéssel, akkor alkalmanként 155ml-ert kellene, hogy megegyen. Teljesen normális, hogy 140-150ml-ert eszik meg. Tudja a fiad, hogy mikor mennyi kell neki és úgy is eszik. :) Nagyon szépen fejlődik, hogy már megduplázta a kezdősúlyát.

További minden jót!

2012. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Azért aggódok egy kicsit mert néha 100-at is eszik és nem hajlandó többet enni.Nem értem hogy hogy lehet elég neki annyi tejci.
2012. szept. 24. 15:06
 5/6 anonim válasza:
Szia! Mintha az én kisfiamról írtál volna. (6,5kg,3,5 hós) Ő is ennyiket eszik egy nap, én is kétségbe voltam esve,de látom,hogy hízik,amikor megszületett akkor meg azért aggódtam,hogy sokat eszik (2 hetesen 150ml egyszerre). Én azzal nyugtatom magamat,hogy csak tudja Ő,hogy mennyi az elég neki.
2012. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló.Egy kicsit megnyugodtam hogy nem csak az én babám eszik ilyen keveset.Mi is szépen hízunk a havi egy kiló megvan.Remélem ebben a hónapban is szépen hízunk majd és lassan megkezdhetem a hozzátáplálást.
2012. szept. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!