Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek új cumisüveget másfél...

Vegyek új cumisüveget másfél éves fiamnak, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam cumijai a cumisüvegben megrepedtek, új kellene. Már szépen iszik pohárból, csőrösből, bármiből bármit, kivéve tápszert. Tápszert kizárólag cumisüvegből és csak itatva fogad el. (Tejallergiás, azért nem tejet kap.) Adtam már neki itatva csőrösből, akkor ivott, de kevesebbet. Nem kéne már leszoktatni a cumisüvegről? Kockáztassam, hogy akkor ha itatom is csőrösből, kevesebbet fog inni? Azért sem örülnék a kevesebbnek, mert semmilyen más tejalapot nem kaphat.
2012. szept. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
vegyél neki ujatt mindenkép az én 2,5 lányom még cumisüvegböl isza ,este a kakaoját.
2012. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából csak azért bizonytalanodtam el, mert egy másik kérdésnél olvastam a múltkor, hogy lehurrogták az anyukát, mert másfél éves cumisüvegből itta a tejet. Nem tudom, ez ennyire borzasztó dolog, hogy le kéne szoktassam?

2012. szept. 25. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiam is cumisüvegből issza esténként a tápszert. Neki is csak ez az egyetlen tejalapú étel/ital. Tehát nyugodtan vegyél.
2012. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél újat. De mit jelent pontosan, hogy a cumijai a cumisüvegben? Nem tudsz rá új cumi részt venni csak?


2 éves múlt a kislányom júliusban, a reggeli és esti tejet még Ő is cumisüvegből issza.

2012. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak a cuminak a gumijai repedtek meg annál a résznél alul, ahol az üveghez ér, valószínű mikor erősebben akartam belehúzni, nem a cumisüveg, szóval igen, csak cumit kellett vennem.

Vettem végül cumit bele, de vettem egy új csőröst is, hátha abból iszik rendesen este. :)

Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!