Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos volt a...

Hány hetes/hónapos volt a kislányotok mikor kiszúrattátok a fülét? Milyen fülbevalót kapott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 12:15
 1/10 Baranka ***** válasza:
Nálunk 9 napos volt a lány mikor kiszúrták a fülét a kórházban. Arany fülbevalót kapott csizma alakú és virág van a végén. Aminek a közepén egy-egy rózsaszín kő van.
2012. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alaszka ***** válasza:
Enyém 5 hónapos körül volt. Elöl kapcsolós arany fülit kapott, kék kővel. A próbafülbevaló 4 hétig volt benne, aztán kicseréltem.
2012. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában kapta, aranyfülbevalót, fehér és rózsaszín kővel, elöl kapcsos. Én 2 hétig hagytam benne a gyógyaranyat.
2012. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majdnem fél éves volt, a keresztelője előtt lövettük be a fülét. Ott kisvirágot lőttek be, amit 6 hét után cseréltünk le egy arany karikára, amiben kis kövek vannak.
2012. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 naposan, a hazajövetel napján az utolsó orvosi vizsgálattal egybekötve fúrták ki a fülét, és egyből az alkoholba áztatott arany karika fülbevalót tették be neki.

A tipikus baby fülbevaló, karika, a kapocs nem szúr, elöl 4 kis kövecske van (fehér, világos rózsaszín) hátul pedig 3. Középen nyílik.


Mindneki kérdezi, hogy nem fájt e neki, hogy viselte. amikor érte mentem már nyugalmasan aludt, szóval nem viselhette meg jobban, mint a vizsgálat, vagy mint a vérvétel a kis kézfejéből. Én emiatt jobban sajnáltam, mint a fülfúrás miatt. Nagyon szépen megcsinálták.

2012. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En mär elsö alkalommal amikor az volvosnäl voltunk meg akartam csinältatni de mi ausztriäban elünk es itt nem csinäljäk meg 6hos kor elött!vegül öt honapos volt mikor kivetelesen beraktäk neki!Kis rozsaszin virägot löttek be az volt 4hetig azota feherarany feher kövekkel hätul kapcsos!
2012. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt, megörökölte az én bébi fülbevalómat (piros köves, kapcsos arany) és meglepő módon úton-útfélen mindenki nosztalgiázik hogy jééé nekem is ilyen volt:-)
2012. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 naposan a kórházban rakták be a fülébe a katicás fülbevalót.

Innen rendeltük, hasonló a lencséshez, de annál szebb (már nem kapható, mert az az egy volt belőle):

[link]

2012. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, jó minőségű a fülbevaló amit erről a weboldalról rendeltetek?
2012. szept. 25. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, de nyilván nem olyan nehéz és masszív, minta 20 ezer felettiek.

Ez tényleg bébi fülbevaló, pici, olyan 2 éves koráig lesz jó, aztán nagyobbra kell cserélni, de szerintem az ilyen piciknek ez jobb, mint a nagyobb, amibe beleakadhat a keze vagy bármi.

Utolsó voltam.

2012. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!