Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mutassam meg orvosnak...

Anyukák! Mutassam meg orvosnak a kisfiamat vagy volt akinél hasonló gond volt és nem kellett orvos? Kisfiús kérdés!

Figyelt kérdés

10 hós kisfiam kukijának a vége elég piros.

Nem tudom mitől,nem volt még ilyen,ha törlöm vagy megfogom nem fájlalja.

Tegnap voltam vele tanácsadáson,akkor még nem volt ennyire piros,ott tűnt fel nekem,orvos megnézte,de semmit nem mondott.

Szerintetek?Vigyem majd orvoshoz vagy mi tévő legyek?


2012. szept. 25. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is volt ilyen,igaz csak rövid ideig. Amikor a pelusban sok a pisi,esetleg meleg is volt,akkor figyeltem fel rá. Átpelusoztam,aztán elmúlt. Nem fájt neki,nem váladékozott,semmi.
2012. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is volt ilyen, neogranormonnal bekentem és el is múlt. Figyeld és ha nem múlik el akkor vidd orvoshoz
2012. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2012. szept. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!