Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisfiam éjszakánként...

6 hetes kisfiam éjszakánként dünnyög, "morog", forgolódik, mindezt csukott szemmel. Hasonló volt e valakinél, és miért csinálja? Orvos nem mondott semmit, csak hogy normális dolog, ne aggódjak.

Figyelt kérdés
Nem éhes, nem fáj a hasa (infacol segített) folyton a kezemben van, különben nyugtalan. Sétálok vele, énekelek neki, ez megy pár percig, de a vége, hogy cicire kell tenni, csak úgy nyugszik meg általában. (tejet kicsorgatja a szája mellett). Kb. 3-4-szer ébred föl éjjel. Nappal minden rendben, eszik, alszik, játszunk, éneklünk, sétálunk. De sajna az éjszakák miatt a kimerülés határán vagyok, nem tudok aludni, tejem sem sok. Van e valakinek hasonló élménye, esetleg tanácsa?
2009. szept. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!


Ne izgulj, az én kisfiam csak így alszik el. Ez totál normális. Így altatja el magát. Mi nevetünk is ezen, mert morog, mint egy kutyus:) Mióta megtalálta az ujját, azóta cuppog is néha hozzá.


Ha nincs külön szobába (és persze külön tudjátok rakni) akkor tegyétek át. Sokkal nyugodtabban alszik, mint ha veletek lenne. Az én fiam ennyi idős volt, amikor átkerült a szobájába.

Azért forgolódik, mert keresi a helyét, hogy jobb elaludni.

Nyugi és hidd el, ez azért jó, mert meg tudja nyugtatni magát.

Sok sikert!!

2009. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyém 5 hetes és ugyanezt csinálja,nyöszörög,mint egy öregasszony,de közben alszik.én is kimerült vagyok az éjszakák miatt.reméljük ez majd elmúlik.
2009. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia


Mi mikor morog,akkor mindíg azt mondjuk,hogy szörnyeset játszik... :) Tök olyan hangja van,ahogy csinálja...Nálunk olyankor ált. nyújtózik,vagy nyomja a kasit,meg ilyenek... Persze ilyenkor mi is felkelünk rá... Vagy legalábbis én biztosan...


Tanácsom sajna az nincs.. :(

De vicces,hogy akkor nem csak nekünk csinálja ezt a babánk...és más is szörnyeset játszik éjjelente... :)


Üdv., egy 8 hetes baba anyuja

2009. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi, hogy megosztottátok velem a saját élményeiteket.

Tegnap elolvastam a válaszokat, és este ki is próbáltuk férjemmel, hogy átvisszük a saját szobájába, mivel eddig köztünk aludt, (azt gondoltam jobb úgy, hogy köztünk szuszog neki is és nekünk is:) és nem fogjátok elhinni egyszer ébredt föl, 3-kor enni, aztán 6:30-kor reggel!!! Hihetetlen! Kipihentem magam!!! Ja, azt azért el kell áruljam, hogy nem tudtunk, és akartunk külön szobában aludni tőle, ezért a kanapén ágyaztunk meg, és a kiságya mögött szunyókáltunk.:) Szegény párom háta reggelre sajgott, de azt mondta - megérte! Most már magunkat kell a saját hálónkba szoktatni!)))

Konklúzió: minden gyerek más, ki kell tapasztalni a szülőknek, hogy mi a legjobb a babának.

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek sok örömöt a kis családjához!

2009. szept. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!