Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös volt babád amikor...

Mennyi idös volt babád amikor elkezdtél neki énekelni? Érdemes egészen újszülött kortól?

Figyelt kérdés
Milyen rövid kis gyermekdalokat énekeltél?
2012. szept. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én néha akkor is dalra fakadtam,amikor a pocakomban volt,de nem rendszeresen.Miután haza kerültünk.énekelgettem neki. 8 hetes korától járunk Ringató foglalkozásokra,az ott tanult gyerekdalokat,mondókákat,játékokat szoktuk játszani,énekelni.Nagyon szereti. 1 éves és imád a zenére táncolni,"dobolni".
2012. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kiki01 ***** válasza:
Mióta megtudtam hogy terhes vagyok, ez valahogy ösztönből jött. akkor még csak a Süsü a sárkányt, aztán később jött a Dr. Bubó, Rudolph the Red Nosed Reindeer, mikor megszületett akkor meg célirányosan a neten nézelődtem az olyan dalok után amiket az oviban énekeltünk de már elfelejtettem, meg itt a Bóbita, Lencsilány, Én elmentem a vásárba, Boci boci, Süss fel nap, Egy boszorka van, de volt amikor eszembe jutott a Gábor Áron rézágyúja is. Cuki angol dalokat is lehet találni a theteachersguide.com-on, onnan is tudok már jópárat. De simán a youtube is sokat segít ha kifogyok az ötletekből.
2012. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Még a picurradio.com is klassz,mi azt is hallgatjuk!
2012. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szinte az elejétől kezdve énekeltem a kislányomnak, amikor hazahoztuk. Vuk, Paff, Süsü, Kiskacsa fürdik, Egy kismalac, altatásnál pedig vagy a Lencsi lányt vagy a Tente, tentét énekeltem. Most már elmúlt 2 éves, a Micimackó a kedvenc és a Paff, a többit a régiek közül nem szereti, Hápognak a kiskacsák, Háp, háp, háp, jönnek a kacsák viszont most tetszik neki. Már nem kell énekelni alváskor, de néha még kéri, akkor a Lencsi lány vagy a Micimackó kell Neki.
2012. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Micimackó, a Paff, a Vuk és a Lencsi lány volt eddig a nyerő. Elkezdtünk Ringatóra járni, azóta bővült a repertoár:)

Természetesen érdemes minél hamarabb elkezdeni. Én volt, hogy az utcán is énekeltem neki, amikor sírt a babkocsiban (persze nem teli torokból:)).

2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem első naptól. Süsüt, Icipici házikót, Kiskacsa fürdik, Boci-Boci. Több most nem jut eszembe.
2012. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En születesetöl fogva enekeltem neki aztän mikor nagyobb lett volt hogy räm nezett es befogta a szämat!A ferjem mindig jot röhögött rajta! :-)
2012. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már akkor énekeltem neki amikor a pocakomban volt. Az viszont nem állítom h születése után máskülönben reagált voln azokra a dalokra amiket már ekkor is énekeltem neki. De érdemes minél korábban elkezdeni, mi öltözésnél, pelenkázásnál mindig énekeltünk neki, napközben is egyre többet. 11 hós
2012. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok: hogy miket? Amik eszembe jutottak gyerekdalok. De most a kedvence: charlie: Az légy aki vagy...című dal
2012. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!