Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírják a babáitok ezt a...

Hogy bírják a babáitok ezt a meleget? Ilyenkor miben altatjátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jól birja, 4 hónapos kisfiú, csak sokat iszik (inkább anyatejes, kicsit tápos, de kb 2.5-3 decit megiszik egy nap). Egy rövidujjú vagy ujjatlan body-ban altatom, 29 fok van a lakásban.....
2009. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4 hós,de mi nagyon szenvedünk.ujjatlan body,zokni nélkül,betakarom pelussal,de lerúgja magáról.
2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak bodyban.Trikó vagy ujjatlan.
2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nehezen birja a kis drága de ha nagyon melege van a akkor beiktatunk 1 frissitö pancsit :)

este meg csak a pelenka van rajta mert még igy is melege van sokáig egész este nyitva az ablak és éjjel meg figyelem hogy mennyire hüll le a levegö és ha kell betakarom 1 nagypárna huzatával...

remélem tudtam segiteni :)

2009. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kijárunk anyósomékhoz, náluk kertes házban jó hűvös van. Nálunk a panelban nagyon meleg!! Most 27 fok van a kislányom szobájában és egy rövidujjú napozóban alszik. Betakarom egy kis vékony pléddel, de 2 perc múlva lerúgja magáról.

5 hós baba anyukája

2009. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam nagyon rosszul tűri, sajnos rám ütött, nagyon izzadós. 29 fok van a szobájában. napközben alig tudott aludni, azt is ventillátor mellett. pelenkán kívül csak egy ujjatlan polo van rajta, még body-t sem használok neki, mert az még jobban a bőrére simul. be sem takarom, egy textilpelust adok a kezébe, azzal szokott elaludni. 11 hós.
2009. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lapostetős épület, 32 fok van bent!

Nappal 2x alszik 13 hós kisfiam, egy szál pelusban.

Betakarni nem lehet, mert azonnal ledobja magáról.

2x fürdik az udvaron, este a kádban, éjszakára csak body van rajta és nincs betakarva.

2009. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapos a fiam, 29-30 fok van a lakásban, egy pelenkában van napok óta, a textilpelust is lerúgja magáról. Éjszakára vagy adok neki egy pólót, vagy nem....pelussal éjjelre betakarom, akkor nem rúgja le magáról, de nem is fázik, mert nem hűvös sehol a bőre...Ja, már 2 hetesen is ilyen dög meleg volt itthon, akkor is csak pelusozott. Most nemrég meg teljesen pucéron levegőztettem az ágyon, csak félek a balesetektől:))
2009. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!