Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatjátok kint még ilyenkor...

Altatjátok kint még ilyenkor babakocsiban a babátokat?

Figyelt kérdés
9 hetes a pici, de mostanában délután mindig kint alszik a babakocsiban, kb. másfél, két órát.Nem lesz baja ugye, fel van öltöztetve rendesen.
2009. okt. 30. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az enyém már "nagy, 11 hónapos, de még alszik kint akár 2x is naponta. Ha nincs nagy szél, és nem esik az eső szerintem nyugodtan altathatod kint.
2009. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze hogy altatom! Az én picim 11 hetes,de olyan jóízűeket alszik kint!:) Megkapom azért a magamét a szomszéd öregnéniktől,hogy "nemfázik az a gyerek idekint drága kislányom?" Nahát ezzel úgy feltudnak zaklatni! Már látom magamelőtt ahogy sutyorognak rólam hogy milyen felelőtlen anya vagyok! Sajnos faluban jobban megfigyelik a másikat az emberek!

1: felvan öltöztetve rendesen

2:1-max 2-órát van kint,attól függ milyen az idő!

3:ha most nemviszem már ki akkor mi lesz vele ha beköszönt az igazi hideg? Majd bent kuksolok vele egész télen?

Hálistennek még nemvolt eddig baja!:)

2009. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hetes, de már 3 hete kint alszik minden nap. Séta közben elalszik, hazaérünk és még kint hagyom, így 2-3 órát egyhuzamban simán kint van, úgy h mindig én ébresztem fel. A védőnőm szerint -5 fokig lehet kint altatni. A szomszédnénire meg tojjál rá, mi köze van ahhoz h te mit csinálsz a bébiddel :-)))))
2009. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kint aludtam mínuszokban is, soha nem volt gond. Az arcom lebarnult, máshol hófehér voltam és egészséges. A nénik buták, menjenek... haza :)
2009. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.Én most is behoztam 1.5 óra elteltével, mert féltem a szél miatt, így bent folytatja.

Minden jót nektek.

2009. okt. 30. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Miazhogy!! Most kezdjük csak igazán a kint alvást! Nyáron bent a hűvös szobában, télen kint a hidegben! És lőttek légúti megbetegedések!

Hurutos babáknak a legjobb gyógyszer.

Rossz alvó babáknak és étvágytalan babáknak is!

2009. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!