Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz hogy mindent...

Tényleg igaz hogy mindent csak a johnson & johnson termékeket ne? Allergiát okoznak stb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sok babának nem bírja a bőre, az én fiam spec. nem lett ki tőle, bár nem ezt használjuk, csak kipróbáltuk. próbáld ki és meglátod, h a te babádnak beválik-e.
2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyereked érzékeny, akkor bármi allergizálhatja, ha meg jó a bőre, akkor mindegy, mivel ápolod. Még a "baba" termékekben is van parfüm... Én hónapokig a gyógyszertári fürdetőkrémet használtam, majd a baba lanolinos tusfürdőjét és az eper illatú samponját. Az enyém jól bírta, de a johnson-os termékeket nem mertem kipróbálni, pedig kaptam néhányat ajándékba.
2009. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a popsitörlőiket próbáltuk, de pöttyös lett a baba popsija tőle, de más terméküket sem fogom megvenni, mert egyik sem hipoallergén és illatanyagmentes. Mivel férjem és saját bőröm is kényes, nem merek neki sem ilyen illatos cuccokat venni, főleg a popsigondok után. Marad a gyógyszertári fürdetőkrém, az a biztos :)
2009. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem születés előtt annyit mondott a védőnőm, hogy inkább hanyagoljam. allergizálhatja, de főként szárítja a bőrt. mivel én is nagyon érzékeny bőrű vagyok, és a gyerkőc is az lett, én az összeset, amit előtte már megvettem, félretettem, egyszer sem volt használatban. Niveát használok az elejétől, azzal nem volt gondunk szerencsére. popsitörlőben pedig pampers-t használok.
2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát Magyarországon nem keresi halálra magát a cég a babaszereivel, az tuti, mert sok anyuka tudja, mennyire száritanak és allergizálnak. Piciknél érdemes maradnI a gyógyszertári dolgoknál. Csúnya bőrkiütéseket tud okozni, persze érzékeny bőrű babócáknál. Na de melyik újszülöttnek ne lenne érzékeny a kis bőre?
2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon babafuggo. Azert en ezt a kijelentest tulzasnak tartom. Szerintem annyi rosszat hallani mar rola, hogy sokan ki sem merik probalni, csak hirdetik az iget, tehat azt, amit hallottak. Ha egy babanal allergizal es az anyuka elmeseli tiz masik anyukanak, akkor abbol nyolc adja tovabb a tortenetet.

En kulfoldon elek, ha fejleallnek, akkor is csak bolti babakozmetikumokat tudnek hasznalni, mert itt nincs gyogyszertari. Az elso harom honapban semmit sem ajanlanak, csak oliva olajat, majd nyugodtan lehet probalgatni a kozmetikumokat. Mi azota johnsonst hasznalunk, tobb fajtajat is kiprobaltuk, de semmi baj.

Az is furcsa, hogy itt meg nem igazan hallottam a Johnson allergizalo hatasarol, csak magyar forumokon olvastam rola. Most vagy az osszetetele mas itt (amit nem hiszek), vagy az itteni babak edzettebbek (amit szinten nem hiszek), vagy csak nem terjesztik ezt a hirt.

2009. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most 11 hós lányomnál 3 hónapja használjuk a johnson termékeket,positörlő, sampon, fürdető, testápoló.

Az ég világon semmi baja tőle.

2009. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Johnson-os termékekben sok a parfüm, vsz. ezért nem jók. A popsikrémtöl kipattogott a miénk is. Legjobb a Bübchen sampon, egyszerü babaszappan, Bübchen testápoló(kamillás), Bepanthen popsikrém. Ezeken kívül más nem szükséges szerintem.
2009. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi kb. 3 hós kora óta hasznájuk a kék (érzékeny bőrre) való JJ fürdetőt, semmi panaszunk rá. A fehéret is egyszer kipróbáltuk. Nagyon szeretjük, nem szárít.
2009. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy sok a panasz rá, úgyhogy ezt a márkát hanyagoljam.

az én bőröm egyáltalán nem érzékeny, és nagyon meglepődtem amikor kipattogtam a babaolajától, amit kb egy hétig használtam felnőttként.én is maradok a környezetemben mindenkinek jól bevált gyógyszertári terméeknél.

L.38+2

2009. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!