Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sok a tejem, mit kezdjek...

Ha sok a tejem, mit kezdjek vele? Nyíregyházi vagyok, úgy tudom, itt már nem lehet leadni.

Figyelt kérdés
sokat lefagyasztottam,de az utóbbi időben kiöntöm,a lányom 5 hónapos.

#sok a tej
2012. szept. 26. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne öntsd ki, biztos van olyan, akinek nagy szüksége lenne rá. Kórházban kérdezd meg, lehet átveszik.
2012. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondd el a védőnőnek,ő hátha tud olyan anyukát,akinek szüksége lenne rá,mert nincs teje.

Anno én is így jutottam anyatejhez a fiam számára.

Persze végeztesd el a megfelelő vizsgálatokat,mert kérni fogja az anyuka.Pénzbe kerül ugyan,de behozza az árát,és nem utolsó sorban kellemes érzés lesz,hogy segíteni tudsz valakinek!!!

2012. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudja a védőnőm,hogy sok tejem van kezdettől fogva,azt mondja,sajnos Nyíregyházán már nincs lehetőség odaadni,pedig én szívesen tenném,még ingyen is,mert csak kárba megy így.
2012. szept. 26. 16:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs bevizsgáltatva a tej, én biztos nem fogadnám el. Nem tudhatom, ki milyen gyógyszert szed, cigizik-e, hogyan táplálkozik. Én inkább tápszereznék, az megbízhatóbb, mint egy ki tudja milyen forrásból származó tej. Csak ismerőstől fogadnék el, akinek nagyjából tudom az életvitelét.
2012. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az igaz,hogy akármilyet én se adnék a babámnak,de én szívesen megcsináltatok bármilyen vizsgálatot,nem dohányzom,nem iszom,nem vagyok beteg,nem drogozom,semmi titkolnivalóm nincs,miért ne csináltatnám meg?Aki meg tápozni akarja,nyugodtan tegye,de az anyatejet semmi sem pótolja.
2012. szept. 27. 08:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia én Nyírbogdányi vagyok.nekem is rengeteg a tejem.Leadni nem lehet.Felkerestem tápszeres anyukákat nekik nem kelett.A fagyóba már nem fér.Úgyhogy szomorú de a macskának adom oda.Felkerestem én a védőnőt és gyerekorvost is,hogy ha tud valakit akinek kell szívesen oda adom,de meg is szoptatom ha kell,de nem jelentkezik senki.Most 4 hósak vagyunk elkezdtem a mellétáplást amit anyatejből készítek.
2012. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia,akkor sorstársak vagyunk,hihetetlen,hogy nálunk is már a kutya issza,tele a fagyó,mint nálad és senkinek nem kell..Nem gondoltam volna,hogy sokaknak nem számít a baba egészséges fejlődése,pedig megtehetné..Érdekes..
2012. szept. 27. 12:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Ma már kiváló minőségű tápszerek vannak nagy választékban. Annak is megnő a babája, szépen fejlődik, egészséges lesz, aki tápszert kap. Az anyatej nem valami életelixír. Persze, hasznos, jó, de nem mindenható. Szóval az anyatejes baba ugyanúgy lehet csontgyenge, rossz fogú, immungyenge,stb. mint akárki. Ezt ma már az anyukák is tudják, ezért nem kérik a tejet. Meg ugye, még ha egészséges is vagy és egészségesen élsz, ki tudja, milyen körülmények között tároltad a tejet. Az emberek inkább a biztonságos tápszert választják. Én is azt tenném.
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

aki tápszerrel eteti


bocsi

2012. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,te biztosan táppal etetted a babádat,és szerintem igen is egy csoda,akár elixír az anyatej,nem hiába így találta ki a természet,az megint más,ha nincs lehetőség adni a babának,meg természetesen meg kell győződni a forrásról is.. De már tegnap jelentkezett is érte vki,egy nagyon rendes kis család volt a tejért,akinek a baba egészsége az első,és boldogok,h táp helyett anyatejjel pótolhatnak.
2012. szept. 28. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!