Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizsgálatok vannak a...

Milyen vizsgálatok vannak a babáknak? Hallásvizsgálat, csípőszűrés ezeket tudom. Van még valamilyen pl. szemészet?

Figyelt kérdés
6 hónapos koráig vagy akár 1 éves koráig.
2012. szept. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a második babámnál volt koponya UH.Nem volt semmi különösebb oka,csak a biztonság kedvéért.Esetleges agyvérzést zárták ki így.
2012. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 4 hó-s a kisfiam, eddig hallásvizsgálaton, és csípőszűrésen voltunk. Szerintem más vizsgálat nincs. Mi nem voltunk koponyavizsgálaton. A 4 éves fiamnak kedden lesz a státuszvizsgálata, neki már lesz látás és hallásvizsgálat is. De ez volt tavaly is.

3 fiú anyuja

2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam két éve született. Nekem ezeket javasolták:

-csípőszűrés, 6 hetesen, aztán önálló járáskor kontroll

-hasi és koponya UH

A hallásvizsgálat neki annyi volt, hogy a kórházi záróvizsgálaton mindkét füle mellett megrázogattak egy csengőt. Külön vizsgálatként nekem, akkor nem említették.

2012. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekünk volt:


- hallásvizsgálat

- csípővizsgálat

- hasi, koponya, csípő UH


2 hónapos lesz a lányom a héten.

2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk eddig hallásvizsgálat, csípőszűrés volt, majd lesz még kardiológiai vizsgálat
2012. szept. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!