Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő még megtanul mászni?

Mennyi idő még megtanul mászni?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz hétvégén 6 hónapos. Forog már elég régóta hasra és vissza is, kúszik, ha hanyatt fekszik és megfogom a kezét felhúzza magát. Tegnap láttam először, hogy próbál négykézlábra állni, de még nem igazán sikerül neki. Mennyi idő még ezt megtanulja? Szomszéd csaj azt mondta, hogy az én lányom picit le van maradva, mert az ő fia 6 hónaposan már felállt a kiságyban. Tényleg le lenne maradva? A védőnő nem mondta!
2012. szept. 27. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyire tudatlan vagy, még, ha első babád is. Kislányod nagyon is ügyes, csöppet sincsen lemaradva. Kisfiam is hat hónapos, igaz Ő elmúlt egy héttel, ugyanazt tudja, mint a Te babád. Nincs egyáltalán lemaradva. Nem hiszem, hogy h.lye, p.csa szomszéd csajokra kellene hallgatnod. Ha pedig kételkedsz, googlizd be, hogy baba mozgásfejlődése, és utána tudsz olvasni. Egyébként 8-9 hós kora körül fog mászni. Az én fiam is próbál négykézlábra állni, rugózni, mintha fekőtámaszozna. Nagyon ügyes, pedig még nem "áll fel."
2012. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy lenne már lemaradva az én 6 hónaposom még nem kúszik, most kezdi próbálgatni, voltam vele mindenhol, nincs ö sem lemaradva, csak anyukák már versenyt csinálnak ebből, hogy az enyém már ezt meg ezt csinálja a tiéd meg nem....jóhogy nem úgy születnek hogy már járnak,minek ezt siettetni,2-3 éves korára minden gyerek ugyanazt tudja majd.addig meg élvezzük ki az idöt ....szerintem...
2012. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!