Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam megtanul majd...

Ha a fiam megtanul majd mászni elmúlik ez a hisztis korszak?

Figyelt kérdés

Eddig olyan szépen elvolt egyedül most meg mindenért hisztizik nem jó neki sehogy,

pár percig eljátszik egyedül azt jön a hiszti, eddig félórákat is elvolt, de most....

8 hós még nem mászik nem is kúszik...

mióta forog azóta ilyen...már 3 hónapja kész vagyok tőle, soha nem volt arra szoktatva hogy kézbe legyen el de most csak az a jó, ha jó, mert van hogy akkor is megy a hiszti..

voltatok már ilyen helyzetben?


2009. szept. 8. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy "idegesíti" hogy még nem sikerül neki mászni,kúszni.Ha próbálkozik akkor idővel sikerülni is fog neki.Az én kisfiam is ilyen,ha valami nem sikerül neki egyből akkor kis idő múlva elkezd hisztizni.Most már 3és fél éves,és pár hónapja elkezdte magától gyakorolni a R betűt,és mindaddig míg ki nem tudta mondani,addig gyakorolta,és ha nem sikerült neki akkor elkezdett hisztizni,csapkodni.De a végén csak össze jött neki.Kitartás,és segíts neki.Nekem sokat használt szerintem a mászás elkezdésébeb az,hogy mikor elkezdett forogni,akkor letettem a szőnyegre,és ott szabadon tudott mozogni,kemény is volt,így biztonságban érezte magát.És én úgy gondolom hogy nálunk ez bevált,mert 8 hónaposan már felállt,és lépegetett bútorokba kapaszkodva.
2009. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 6 hónapos és színtén nagyon megváltozott mostanában. Ő pár hete tud csak oda-vissza forogni, jön a foga is, de egyszerűen semmi sem jó Neki. Ő is eljátszott egyedül idáig, de most van, hogy olyan hisztit ad alő, hogy meg sem tudom vígasztalni. A megoldás engem is érdekelne, mert sokszor úgy érzem már nem bírom tovább... :(
2009. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de a hisztis korszak, az igazi, még csak most jön. Ha megtanul mászni, akkor a "nem szabad" korszak jön, amit igencsak nehezményezni fog. Mikor már a 20. próbálkozásra sem engeded, hogy lerántsa a terítőt a nagyi vázájával, nagyon be tudnak pöccenni. :-)
2009. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik! Nálunk is így volt, és ahogy elkezdet mászni már sokkal jobb volt minden...
2009. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, jaj de várom már....

:)

2009. szept. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!