Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen gyógyszert...

Újszülöttnek milyen gyógyszertári fürdetőt, hintőport, popsikrémet, stb használtok, amit fel kell íratni? Mivel külföldön élek, és itt nincs ilyen, az van amit a boltban megveszel.

Figyelt kérdés

Továbbá még köldökcsonkra mit kaptatok? Fel kell íratni?

Minden érdekel ezzel kapcsolatban, mivel én ekcémás vagyok, nem szeretnék a babának legalább az első 6 hétben bolti krémeket, fürdetőt használni. Van egy nagyfiam (8,5 éves), Ő is allergiás minden félére sajnos.

Biztos van amit elfelejtettem megkérdezni, saját tapasztalatokat, és a krémek pontos nevét, amit íratnom kell majd. Köszönöm szépen előre is a válaszokat. Most el kell mennem itthonról, 2-3 óra múlva jövök.


2012. szept. 27. 10:54
 1/2 Kiki01 ***** válasza:

Fürdető: Unguentum hydrophilium nonionicum

Popsikrém: Unguentum infantum

Hintőpor elvileg hexaclorophen-es, de én azt nem is használtam, a köldökére csak alkoholt tettem. Fel is lehet őket íratni, de recept nélkül is lehet kapni. Mi is most költöztünk Angliába, de szerintem itt ilyenek nincsenek, a porszívós orrszívóra is azt mondták a gyógyszertárban hogy még nem is hallottak róla.

2012. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyógyszertári terméket lehet kapni recept nélkül is, csak drágább. Legalábbis a mi patikánkban így van. Popsikrémből viszont bátran ajánlom a Neogranormon cinkoxidos védőkrémet mindennapi használatra. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a gyógyszertári.
2012. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!