Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem kellene buszozáshoz egy...

Nekem kellene buszozáshoz egy könnyen összecsukható akár esernyőre csukható babakocsi a gond az hogy jó lenne dönteni mert a fiam 3 hónapos. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne dönteni? 3 hós gyereket még mózesbe kell tenni. és mindenképpen vizszintes kocsinak kell lenni.

Amíg nem ül magától fel (ami 8-10-ik hónap körül van csak) addig csak is teljesen dömthetö babakocsiban szabad vinni.

Majd ekkor lehet ültetni. Az esernyöre csukható kocsik egyike sem dönthetö teljesen, szinte semennyire sem.


Mi 1 éves korig használtuk a nagy babakocsit, majd innetöl nekem is könnyü kocsi kellett, és mivel még sokat aludt kocsiban így egy britax b-mobile kocsit választottunk ami 8 kiló teljesen dönthetö, és szuper könnyü irányítani.


Amit érdemes föleg ha tesó is lesz, egy Bugaboo babakocsiba befektetni. ez 9 kiló mindennel együtt, kicsire csukható, nem kell lecserélni soha sem, kombi kocsi. èn megbántam hogy annak idején nem ezt vettük, mert a kombi kocsi+a könnyü kocsink annyiba került összesen mint a bugaboo.

2012. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ekkorával inkább kenguru
2012. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mei tai vagy autóshordozó kézben, hidd el, sokkal kényelmesebb mint egy babakocsiva egyensúlyozni buszon.Az ernyőkocsik szerintem nem dönthetők vízszintesig!
2012. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan kicsire csukható babakocsi, ami vízszintesig dönthető. Nekem Neonato/Cam babakocsim van (mózes+hordozó+sportkocsi+váz) és vízszintesre dönthető a sportkocsi része is. A váz pedig összecsukható kicsire/keskenyre.

Olyan kocsit keress, amit egy mozdulattal össze tudsz csukni és könnyű is. Javasolnám, hogy a baba webáruházakban nézz szét a neten, ott írják, hogy mekkorára csukható és hány fokig dönthető. Ha a te gyereked háton (is) alszik, akkor jó a 170 fokig dönthető is, ha csak hason, mint az enyém, akkor vízszintesig dönthetőt keress.

Én amúgy a vaterán vettem az enyémet az új ár töredékéért. Nézz szét ott is, ha van időd!

Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Például ilyenre gondoltam:

[link]


Ez vízszintesre dönthető.

2012. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ráérsz még gondolkozni, mert amíg nem ül fel magától, nem ültetheted és addig mózesben kell babakocsizni. Mi 9 hónapos korában vettünk sport babakocsit, ami majdnem teljesen ledönthető (Caretero, lapra csukható, könnyű), de buszon nem könnyű vele. Amíg kisebb volt (súlyban) én hordozóval vittem (manducával), magamra kötöztem és mentünk is. Most már használjuk a babakocsit, de nem könnyű vele buszozni!
2013. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!