Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposom ezerrel kúszik a...

6 hónaposom ezerrel kúszik a lakásban, és mindent nyalogat. Ja, és sokszor bukik a földre. Ti mivel fertőtlenítettetek, töröltetek fel?

Figyelt kérdés
Nem akarom búrában nevelni a gyereket, de...
2012. szept. 27. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima cif felmosó folyadék, semmi extra.

Heti 3-4 porszívózás, heti 1 felmosás (előszobában többször).

2012. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én domestosos felmosóvizet csinálok, 2-3 naponta és 2-3 naponta szintén porszívózás. Amúgy a bukásból nagy gondot nem csinálok, vizes szivacs, vagy sima vizes felmosás.
2012. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is ez a helyzet. Kotor a lakásban :D porszívózni minden nap szoktam mert nagyon jól össze tudja szedegetni a elhullott hajszálakat, felmosni én domesztosszal szoktam de nem engedem ki oda ahol nincs szőnyeg. A szőnyeget meg a sok bukás miatt kéthetente takarítógéppel meg Vanis-sel szoktam kitakarítani. Hál istennek "csak"30m2 így egy nap végzek vele.
2012. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

mindennap porszívózok és felmosok

Felmosáshoz, vagy gyöngyvirágos ajaxot vagy domesost vagy hypot használok


Off:

El nem tudnám képzelni, hogy hetente csak egyszer mossak fel.

2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is mindennap, de kétnaponta felmosás mindenhol, és porszívózás mindennap!

Viszont Én nem használtam hypot, Domestost.. pont azért, mert nyalogat.. Ajánlom a Frosch termékeit vagy a sima ecetes vizet felmosásra.

2012. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval aki nem koszosodik meg és nem retekben él azt lepontozzátok. sajnálom hogy az igénytelenség hódít
2012. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Heti egyszer mosok fel, de nincs kosz, nincs mit felmosni minden áldott nap.

Köszi, hogy leretkesezel látatlanban.

2012. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!