Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja adtam először...

Pár napja adtam először almapürét 3,5 hónapos tápszeres kislányomnak. A mellkasán lett egy pár kiütés, de nem tudom, hogy az almától, vagy a melegtől! Milyen a kiütés ha esetleg allergiás rá? És hol jelentkezik? Az arcán, a testén?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
szia.Bárhol az egész testén,bát nemhiszem,hogy az almára alergiás lenne,de kitudja.De én még várnék a hozzátáplálással,nem terhelném feleslegesen a szerevezetét szilárd étellel.Késöbb már meg is tudja emészeni ezeket a kajákat,mostmég nem.
2009. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
3,5 hósan nem kell enki még alma. az én lányomat is kiütötte egyébként, bár ő már 5,5 hós volt. De csak nyersen, a párolttól nem volt baja.
2009. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, de nem azt kérdeztem, hogy adatok-e neki!
2009. aug. 3. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Szia.Az első vagyok.Sejtettem,hogy ilyen reakciót fogunk kapni,de nézd,a kérdésedre ugyan válaszoltam,de szerintem igy teljes a kép,ha leirom,hogy én még korainak tartom és azért lehet kiütés a kis testén,te is ezt tennéd a helyünkbe.De nyilván szive joga mindenkinek ugy eteni a babáját,ahogy jónak látja.
2009. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!