Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell bemutatni, ha a 4...

Mit kell bemutatni, ha a 4 hónapos babámnak akarok útlevelet csináltatni? (születési anyakönyvi kivonat és lakcímkártya elég? )

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekunk az 5hetes babanak szul.a.kivonat , lakcimkartya kellett, plusz a szulok szemelyi azonossagat igazolo okmany. magyarok eseteben ez a szemelyi es lakcimkartya, kulfoldiek (apuka nalunk Ír) utlevel szukseges. Jo utazast!
2009. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És érdemes a csekket előre befizetni, nálunk az információs pultnál lehetett kérni és az ablakhoz már úgy mentünk, nem kellett visszajönni még egyszer.
2009. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az fontos még, hogy mindkét szülőnek ott kell lennie személyesen.
2009. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre utaztok ahová személyigazolvány is elég, akkor az ingyen van: anyakönyvi+1szülő(okmányaival) kell az elintézéshez. 14 éves korában kell majd kicseréltetni.
2009. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Valóban igazad van,hogy érdemesebb személyit csinálni,hisz ingyenes. De nem 14 évesen kell cserélni,mert 3 évig érvényes.
2009. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor bocsi a félretájékoztatást!

Nekem 13 éves a fiam, neki érdeklődtem meg, akkor azért mondták, hogy 14éves korában le kell cserélni.

Csak segíteni akartam, gondolom nem dőlt össze a világ.

2009. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásnak szántam,csak tájékoztatásnak. Viszont a ti esetetekben tényleg 14 évesen kell cserélni... Én az 5 éves,és 11 hónapos fiaimnak csináltattam,azért 3 évig érvényes.
2009. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!