Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet buta kérdés de én...

Lehet buta kérdés de én elgondolkodtam rajta a minap! Hova rakjam majd a karácsonyfánkat az akkor 18 hónapos kislányom elől?

Figyelt kérdés

Ki hogyan oldotta meg?Mi szeretjük az élő fát aminek azért hely kell.Vagy amikor ennyi idős a gyerek akkor mindenki csak egy pici műfenyőt állít?Panelban lakunk,ezért nem tudom elzárni a fát,mert gondolom családi házban ez a megoldás.

Köszönöm annak aki megosztja tapasztalatait!


2012. szept. 28. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
nem egészen értem a kérdést. karácsonyig akarod eltenni,hogy ne lássa meg és meglepi legyen? mert akkor mondjuk ha van erkélyetek,ott jó lesz. letakarod és ennyi. vagy félted a gyereket? sztem felesleges. én 2x magamra borítottam kiskoromban egy tv állvány tetejéről és csak a díszek törtek össze XDXDXD aztán anyu kikötözte a fát :D
2012. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Családi házban lakunk, és sosem volt elzárva a fa, most sem lesz. A lányom 4 éves lesz, a fiam 1,5.

ki szoktuk kötni, hogy tuti ne boruljon el, meg olyan jó talpa van, hogy nem is nagyon tudna.

AMúgy első nap érdekes a fa, utána már megszokták, és nem piszkálták.

2012. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Kis műfenyőt vettünk, 1,5 méterest, egy komódra raktuk!

Nem érte el, csak nézegette, a levele nem pergett, nem kellett félnem hogy megeszi, bele áll a talpába.


4 éves koráig ez volt, az idén már igazi lesz, mert már tudja nem szabad fogdosni, nem vesz mindent a szájába.

2012. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél kisebb igazi fát, nem kell olyan nagy de azt is próbáld meg valamihez kikötni.
2012. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen a magára rántástól félek.Hova szoktátok kikötni ha pl nincs semmi a közelben amihez rögzíthető lenne? :)
2012. szept. 28. 07:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként sosem óriási a fánk mert nekem a 1 méternél picit nagyobb jó dús ezüstfenyők tetszenek de hiába nem hatalmas és asztalra szoktuk rakni attól még eléri.
2012. szept. 28. 07:34
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk ajtófélfa közelében volt,abba ütöttünk szöget és ahhoz kötöttük ki. de ha a párodnak van egy kis kézügyessége,akkor fúr a plafonba egy csavart dübelezve, majd karácsony után kigletteli.
2012. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére a párom a szakmájából kifolyólag is sok mindenhez ért ugyhogy ez a plafonos dolog jól hangzik,köszönöm! :)
2012. szept. 28. 08:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk első karácsonykor még pici volt,második karácsonykor már majd másfél éves,nem gondoltuk,rántotta magára,épphogy el tudtam kapni.

Onnantól 5 évig csak műanyag diszek voltak,a csúcsot a plafonhoz rögzitettük,a széleit 2 helyen ajtóhoz,falhoz (képet levettük a falról,annak a szögéhez)

így nem volt gond hogy ráncigálta,alulra olyan diszek kerültek amit ha leszed lehet rágcsálni

2012. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tavaly 10 hónapos volt a lányom karácsonykor, már kapaszkodva jött-ment, így mi is kikötöttük a fát. Egy madzag volt a radiátorhoz kötve, egy a terasz ajtó kilincséhez.
2012. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!