Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet h buta kérdés, fütyivel...

Lehet h buta kérdés, fütyivel kapcsolatos-fiús anyukák vélemény?

Figyelt kérdés

2fiam van. a nagyobbik 2és fél a kisebb 7hónapos.

mikor a nagyobb kicsi volt, gyakran volt hogy pelusozás közben-krémezéskor, vagy pisilés elött megmerevedett a fütyije. tudom ez normális dolog. ami feltünt,h a kicsimnek még sosem láttam hasonlót...pedig jópárszor pelusoztam már s nem egyszer le is pisilt:)))

félre ne értsétek, nem ezt akarom nézni vagy mit tudom én, s nem is aggódom ez miatt, csak furcsálom. ez is normális?:)


2012. szept. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem ikreim vannak, egypetéjű fiúk. Az egyiknek már kicsi korában többször láttam, vagyis pici baba korában, a másiknak meg épp a minap, már 2 évesek. :-)
2012. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


1 fiam van, de kb. 3 éves koráig nem is láttam megmerevedve, (persze párszor biztos volt nála, de nem volt olyan feltűnő, h pl. minden nap) mostanában többször látom, meg ő is mondja, h "megnőtt a kukim" :D

2012. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, ismerős, a nagyfiam is mindig mondja hogy nagy a fütyim:) meg ha nem adok rá alsónacit állandóan piszkálja, fürdéskor is :S...na de ez teljesen normális dolog,nem kell rászolni. akkor jó, csak tényleg érdekes mert nála pár hetes korátol folyamat napi szinten előfordult, a picinél meg nem:)
2012. szept. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!