Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlag 24-25 fokos nappali és...

Átlag 24-25 fokos nappali és éjszakai szobahőmérsékletnél mibe öltöztessem 8 hónaposomat?

Figyelt kérdés
Kúszik-mászik a földön, így érdekelne a nappali öltöztetés is! Köszi
2012. szept. 28. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen meleg miért van nálatok? Elég lenne a 20 fok is. Minél melegebb van a lakásban, annál hamarabb fázik meg,ha kimegy a lakásból.

Ilyen melegben csak kevés ruha legyen rajta.

2012. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok hűvösebbet csinálni. Szellőztetni sűrűn szoktam, napközben és este is, de mindig ilyen meleg van. Déli fekvésű lakás, egész nap körbe süti a nap. Gondoltam már arra, hogy lehúzva hagyom a redőnyöket, hogy ne melegedjen fel annyira, de akkor meg nagyon sötét, depis hangulat van.
2012. szept. 28. 07:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! Nálunk nincs kisbaba, de ilyen meleg van a lakásban, pedig nem fűtünk. Egyszerűen csak van egy gázbojlerünk a fürdőszobában (ami alaprajzilag a lakás közepén van ablak nélkül), ami miatt meleg a levegő.


Kérdező! Amondó vagyok, hogy a padlóhoz igazítsd a ruházkodást: ha kihűltek a falak és vele a padló is, akkor vastagabb ruha kell.

2012. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, kedves második! :)
2012. szept. 28. 07:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos. Sokat van hason a földön én egy mellényt szoktam a bodyra adni, hogy a hasa meg ne fázzon.
2012. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Denisa W. ***** válasza:
Ugyanezen dilemmázom én is minden reggel, nálunk is besüt a nap, meleg van, de a padló még hideg, és a lányom egész nap kúszik-mászik rajta. Én leggyakrabban hosszú vagy rövid ujjú bodyt, harisnyát és egy kantáros rövidnadrágot adok rá, így hasalás közben sem fázik a pocakja, de a háta sem szokott megizzadni. Ha nem hasalna sokat a padlón, harisnyát sem adnék rá, de mivel előszeretettel válik meg a zoknijától, így marad ez. Éjjel egy nem túl vastag hálózsákban alszik, ez alatt hosszú ujjú body meg ujjatlan, lábfej nélküli rugi van, és még soha nem izzadt meg.
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Denisa W. ***** válasza:
Ja, és a padló nálunk kerámia, szőnyeg szinte sehol sincs.
2012. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár az én lányom már megy, és hűvösebb is van nálunk, azért válaszolok :)

Nálunk mindenki rövidben van úgy 22 fokig. Lánykám leveszi magáról a zoknit/mamuszt, úgyogy meztelen lábbal szaladgál a kőpadlón, ami hideg. Pont hideg időben kezdett el kúszni, persze a szőnyeg nem volt elég neki. Akkor is a követ használta. Nem volt rajta plusz ruha, nem fázott meg. Persze azt neked kell tudnod mennyire fázós a babád.

2012. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!