Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kisbabámat bevihetem...

6 hetes kisbabámat bevihetem klímás bevásárlóközpontba ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Nem nagyon merek menni, félek, hogy megfázik, pedig olyan jó lenne ruhavásárlás közben tologatni :)
2009. aug. 3. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg viheted; de már csak azért se ajánlom, mert bennem mindig az van, hogy ott bacik repkednek; kinek van szüksége egy jó kis betegségre ilyenkor, + még a klíma is...Az ember szeret nézelődni, vásárolgatni ilyenkor, negyed-fél óra alatt nem tud összedobni egy vásárlást a bevásárlóközpontban. Érdemes várni még vele, úgy min.3-4 hónapos koráig szerintem...

2009. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egy hetesen vittük magunkal és azóta is egyfolytabán, semmi baja nem lett. Mosolygós, egészséges babó.

2009. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második hozzászóló:1 hetesen....na ezt azért túlzásnak és némi felelőtlenségnek tartom, de hát a te babád....

amúgy ez nekem is probléma, mert bár nem búra alatt tartom, szívós kis krapek a kicsim, , ilyen helyekre nem igen merem vinni, pláne ebben az influenza veszélyes időszakban.

2009. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, inkább várok. :)

Az jó, ha a pici babának lett semmi baja, de azt hiszem, amúgy is extra aggódás van bennem, inkább nem kockáztatok.

2009. aug. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!