Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kel váltani? Többi lent.

Mikor kel váltani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Meddig kell a babákat olajozni? Mikor kell váltani testápolóra? 7 hónapos a Kislányom!

2012. szept. 29. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam sem olajat, sem testápolót - 2 éves és nem száraz a bőre.
2012. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem mi ilyenkor már nem olajoztuk, bár nem nagyon emlékszem. Másfél éves koráig a gyógyszertári fürdetővel fürdettük (Ung. Hydrophil. Nonion.), az testápoló is egyben, nem használtunk külön krémet.
2012. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
soha nem olajoztam és nem is kentem, ha egészséges a bőre akkor felesleges.
2012. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

télen a nagylányomat gyógyszertári krémmel az ekcémája miatt

egyébként babamasszázshoz használtam csak olajat kg 6 hónapos korukig


3 gyerek van

2012. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a gyógyszertári fürdetőkrémet használjuk, az testápoló is egyben. Most 8 hós baba.

Olajat kb. 4 hós kora óta nem használunk.

2012. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olajat már 5 hónapos kora óta nem használok.Testápolót használtam nála 1 hónapig utána,de a Gabi-tól nagyon kiszáradt a bőre és ezért a gyerekorvos gyógyszertári testápolót írt fel,ami nagyon szépen helyrehozta a bőrét.Azóta semmit nem használunk,csak Naturlandos gyógyszertári fürdetőt,az egyben hidratálja is a bőrét.


Egyébként sem olajozni,sem testápolózni nem kell,ha nincs kiszáradva a baba bőre.

2012. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kislányomat nem olajoztam soha, frezyderm babatejet használok neki, nagyon bevált.
2012. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!