Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes egy 8 hónapossal...

Érdemes egy 8 hónapossal mosható pelusozni? Vagyis váltani moshatóra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy !


ha a bőre bírja.. arra számolj hogy a mostani body-k amiket hord valszeg nem leszenk már jók rá mert a textil megduzzad a testén szv. egy mérettel nagyobb kell majd body-ból.

lehet nem mindegyiknél én ezt a kushies-nál tapasztaltam.

2012. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem késő. Az én fiam kinőtte a mosható pelenkáit kb 11 hósan. Akkor áttértem eldobhatóra, de most megint visszatértem moshatóra. Nem állandóan, de ha úgy alakul akkor azt adok rá. Kb naponta 3x. Szóval így spórolok is, de nem kellett nagyon beruháznom moshatókra.
2012. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, mi is 9 hónapos korában kezdtük. semmi gond nem volt a váltással, pedig én is féltem tőle, hogy esetleg nem fogja majd bírni. Én ezt az egy számmal nagyobb body kell jelenséget se tapasztalom, pedig sokan mondják. (de erre megoldás lehet a body bővítő is)
2012. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!