Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érezhetik a babák a...

Hogyan érezhetik a babák a pocakban az ízeket?

Figyelt kérdés
olvastam neten,hogy 26-27 hetesen már ki van fejlődve a babák ízlelőbimbója és érzik,hogy milyen ételt fogyasztottam!de hogyan?ők a köldökzsínóron keresztül kapják a tápanyagot nem?akkor hogyan kerül íz a szájukba?a magzatvizen keresztül érzik?
2012. szept. 29. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

:)

Jó kérdés!

A válasz: Belepisilnek a magzatvízbe és azt után kortyolgatják.(Teljesen steril, semmi baci, ilyesmi nincs benne) A pisi ízébe belekerül olyan összetevő, ami a mama étrendjéből adódik. Ha cukrosabbat evett a mama, a pisi is édesebb, ha sósabbat, sósabb, ha savanyút, akkor savanyúbb....és vannak "ízek" amikre bizonyítottan odabent is fintorognak már..... Hát nem érdekes?:)

2012. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!már nagyon kíváncsi voltam rá! :)))
2012. szept. 29. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a magzatvíz lesz olyan ízű, mint amit a kismama evett és ebből kortyolnak. Persze ezt tényleg kipisilik.
2012. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!