Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt csináltam? Kisfiam 9...

Bajt csináltam? Kisfiam 9 napja kapta a 15 hónapos oltást, nem is volt baja tegnapig. Felment a láza éjjel már 38.9 volt, a nurofen is csak pár órára csillapította. Nappal semmi baja, de fürdésnél megint éreztem, hogy meleg a kis feje.

Figyelt kérdés

...és fürdés után gondoltam, hogy beadom neki a germicidet, de nem mértem meg a lázát, mert arra gondoltam, hogy nem is várom meg inkább míg lázas lesz.

Szépen lefeküdt, el is aludt békésen, de 30 perc múlva elkezdett ömleni róla a víz, lecseréltem a takaróját egy vékonyabbra, már nem izzad. Viszont én majd betojtam, mert attól félek, hogy valami rosszat tettem azzal, hogy nem volt lázas de én adtam neki lázcsíllapítót. Nyugtassatok meg hogy nem lehet baja a germicidtől:/


2012. szept. 29. 22:09
 1/8 Jégtánc ***** válasza:

Szia,


nyugodj meg,nem lesz semmi baja tőle:)

2012. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hálába foglalom a neved! De komolyan!! Itt ülök, egy merő idegbajban, mert a gyerekem békésen alszik....gondolom a germicid kiütötte.

Hajajjjj...elmebaj a köbön:-)

Mégegyszer köszi!

2012. szept. 29. 22:12
 3/8 Jégtánc ***** válasza:

Nincs mit:))


Holnapra már kutya baja sem lesz:))

2012. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csináltál bajt!!! Lehet, hogy fölöslegesen adtad be, de az is lehet, hogy kezdett lázas lenni! Nyugodj meg, nem lesz baj!
2012. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi rosszat nem csináltál! :)

Én ilyenkor mindig abból indulok ki, hogy ezek fájdalomcsillapítóak és nyugtató hatásúak is, szóval ha épp nem lázas lenne hanem éppen csak fájna valamilye...

Egyébként és ha csak hőemelkedése van a Csöppemnek, akkor is adok neki éjszakára kúpot, mert nem tudhatod, hogy éjszaka mi történik. És erre az én dokim azt mondta, mikor megkérdeztem, hogy jól csináltam-e, hogy igen, nyugodtan lehet adni a biztonság kedvéért.

Úgyhogy nyugi!

2012. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi:) amugy fogzik is,alig alszik ejjelente,most meg még a nyala is csurog olyan jol alszik...:) Talan lassan en is lehiggadok, es alszom egy jot.
2012. szept. 29. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nekem a védőnő / nem a mostani/ mindig azt javasolta oltás után vizes borogatás,és kúp a seggbe,láztól függetlenül.Nem értettem,most sem. Kislányomnak még így csináltam. A fiamnak már nem.
2012. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jót aludt, tényleg nem lett baja...bár nem is tudom mi baja lehetett volna :-)

Aludt reggel 8-ig:-)

2012. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!