Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "szerettettétek" meg...

Hogyan "szerettettétek" meg babátokkal az orrszivó-porszívót?

Figyelt kérdés
1. baba, 1. megfázás, és nem viseli el, üvöltve tekeredik ki a kezemből, már akkor "menekül", amikor meglátja a porszívót. Eddig is félt a hangjától, de most hogy az orrához szeretném tenni, teljesen lehetetlen... Vettem elektromosat, nagyon szépen zenél, csak semmit sem ér... Van ötletetek, hogyan tudnám megszoktatni vele a porszívó hangját? Vagy mit tegyek??
2012. szept. 30. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem sikerült... 3. megfázás 2 hete orrszívózunk... A lányunk is üvölt közben. Esetleg megpróbálhatod, hogy a füle mellé teszed az elektromosat míg porszívózol. Jobb ötletem nincs. :(
2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Sajnos az orrszívás nem arról szól, hogy szeresse a pici... =( Nálunk is mindig sírás van. Én az elektromosat szoktam olyankor használni Stérimar orrspray-vel, amikor csak kicsit taknyosak, de amikor komolyabb orrfolyás van, olyankor nálunk is két ember kell ahhoz, hogy ki tudjuk szívni az orrukat a porszívóval...


Tudom, gonoszan hangzik, de ha sír, azzal is "fellazítja" azt, ami az orrában van, és így könnyebben kijön.

2012. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 évesen mikor a kedvenc mikey egér plüss figurájának az orrát kelett kiszivni a aztan röhögve kéri a mai napig ö maga szivja ki porszivóval az orrát

addig me g üvöltött ugy kelett lefogni (2 éves lány) kedvenc figuráján kell megtanitani

2012. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sehogy nem arol szol hogy megszere hanem hogy meggyogyuljon.
2012. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megszokja...majd...vagy nem. Én vettem neki csapra szerelhetőt, mert azt hittem, hogy a porszívó hangjától fél, de nem...a cspra szerelhetővel sem lehet szívni,mert attól is ordít.
2012. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is félt tőle egy ideig. Kb másfél évesen jött rá arra hogy csak jót teszek neki ezzel,addig hiába mondtam neki hogy "ettől csak jobban érzed majd magad". Úgy szeretettem meg vele hogy hagytam,hagy szívja ő is az én orromat /fogta a műanyagot/ és látta rajtam hogy én teljesen nyugodtan csak mosolyogtam.

Nem írtad mennyi idős a gyereked, meg hogy milyen nemű. A fiúk általában rosszabbul viselik az ilyesmit mint a lányok.

2012. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7 hónapos kislány. Akkor kitartok, és "keményen" szívom tovább, lefogva őt... Sajnálom nagyon szegényt, de nem szeretném, ha szövődménye lenne egy kis megfázásnak. Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!