Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irigyek ránk, mert 1 éves...

Irigyek ránk, mert 1 éves lányom, szőke-hosszú hajú, és kék szemű.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen veszem észre,hogy irigyek ránk,játszó-játszóház stb.mert nagyon sok aranyos babának semmi haja nincsen.Az én lányom szőke,hosszú hajú,ragyogó kék szemmel.Persze,elfogult vagyok,mivel a sajátom.De én sohasem kérkedem,minden babát nagyon szépnek,cukinak találok.Ennek ellenére kaptam már beszólásokat,többet is.
2012. szept. 30. 14:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
73%
Milyen beszólásokat kapsz?
2012. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%
Mégis mit mondanak, ami rosszul esik!?
2012. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell az irigyekkel foglalkozni! Az én lányom is szőke hosszú hajú és kék szemű, ő is nagyon szép kislány. Bármerre megyünk mindenhol megdicsérik. Légy rá büszke! Ő már két éves elmúlt, de egy évesen is tudtam már csurizni a haját. Nagy hajjal született ő is, gondolom a tiéd is. Tényleg van sok baba akinek még ennyi idősen alig van haja. Még egyszer csak annyit tudok mondani, ne törődj az ilyen emberekkel:)))
2012. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Múltkor egy ismerős mondta a boltban:"esetleg nem akarok póthajat a lányomnak?"-egyáltalán nem jókedvvel,vagy éppen viccesen.Vagy:"remélik a tesó/tervezzük/kopasz lesz?"És még sorolhatnám,de egyik sem humoros beszólás.
2012. szept. 30. 14:44
 5/51 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy irigyek rád!:))

Az én lányom 2 és fél éves de alig bírom összekötni a haját olyan kicsi.

Örülj neki hogy irigyek, amúgy meg engedd el a füled mellett.

Én ha meglátok egy ilyen hosszú szőke hajú babát csak ámulok! Főleg ha még kék szemű is!:)

De mégis mennyire bántóak ezek a beszólások, vagy inkább csak flegmák?

2012. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%
Milyen beszólásokat kapsz? El nem tudom képzelni, hogy egy mondjuk barna hajú-szemű pár irigykedne a te szőke, kék szemű kislányodra. Vagy a hajhosszúságra gondolsz? Mert azt sem irigységnek hívnám. Kislányomnak rövid a haja, de ha látok egy hosszabb/hosszú hajú kislányt, megnézem, de nem irigykedem azért, mert a másiknak meg hosszú haja van. Az én kislányom -számunkra - így is szép, hajhossztól függetlenül.
2012. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Flegmák,és nekem borzasztóan rosszul esnek.Számomra minden baba gyönyörű,szoktam is őket dicsérgetni.Ha mások is hallják soha nem mondom a lányomnak,hogy milyen gyönyörű stb.Vagy nem csinálok frizurát neki.
2012. szept. 30. 14:49
 8/51 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj,hogy megnézik.Én is megnézek más babákat.Hanem azzal,hogy megjegyzéseket tesznek.Már kaptam,olyat is,hogy "én a helyedbe nem lennék ennyire boldog,lesz az országnak eggyel több liba szőkéje"
2012. szept. 30. 14:51
 9/51 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! Te most kérkedésből írtál? Mert nekem például 3 szőke hajú, ragyogó kék szemű gyermekem van, akik közül a kislányomnak hosszú és rengeteg hullámos haja van másfél évesen. Soha senki nem szólt még be azon kívül, hogy milyen szép.... Sőt, az egyik fiamnak olyan kék a szeme, hogy szinte világít... Ismerek egy kislányt, az enyémmel egy idős, tejfölszőke haja van, rikítóan kék szeme és hozzá gyönyörű kis arcocskája... Igaz, még olyan kicsi a haja, hogy egy csitt-csattot sem bír az anyukája beletenni, mégsem szól be az én lányomra, mert tisztában van vele, hogy ez haj, és majd megnő. De szerintem gyönyörűek a fekete hajú, bogár szemű gyerekek is, akár rövid a hajuk, akár hosszú, és arra, amerre mi lakunk még sosem szóltak be egy szülőnek sem, legyen ilyen, vagy olyan a gyereke...
2012. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Nem kérkedésből írtam.Segítséget szeretnék kérni,mert nem tudom miért kapjuk a bunkó beszólásokat.
2012. szept. 30. 14:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!