Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a babám csak...

Normális, hogy a babám csak erőlködve tud kakilni?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem észre rajta, hogy erőlködne, csak nagy recccs és tele a pelus. Most kb 1 hete vér vörös a feje, annyira erőlködik, kb 5 percig...De "összehozza" a dolgot, csak mégis..normális ez?
2012. szept. 30. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hetes!
2012. szept. 30. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
hááát, elviekben igen, de azért a védőnőt kérdezd meg. az én nagyobbik fiam 4,5 hónaposan erőlködött, csak anyatejet kapott, de mégis olyat kakilt mint a felnőttek, olyan állagút! szegény hogy szenvedett, sosem fogom elfelejteni (most már 3éves)
2012. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális a dolog. Simán,könnyen kéne ürítenie. Nekem pár nap híján hét hetes a babám,de nagyon könnyen kakil. Feltétlen kérdezd meg a dokit,védőnőt!!!
2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is hét hetes, ugyanígy erőlködik vörös fejjel és elég kemény a széklete. Az én babám tápszeres.

Én mondtam ezt a gyerekorvosnak és azt mondta nem baj, de kérdezz rá Te is.

2012. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam szinte amióta megszületett így kakil a legtöbbször és krémes állagút kakál. Nem gondolnám, hogy ez gond lenne. Eddig nem okozott neki semmi gondot. Igaz én nem kérdeztem meg senkit, mert őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy ez probléma lenne. Viszont ha Téged nyugtalanít kérdezz meg védőnőt vagy orvost.

2 hós baba anyukája

2012. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!