Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattátok éjjel is...

Meddig szoptattátok éjjel is a babátokat?

Figyelt kérdés
A fiam 4 hónapos, de már megduplázta a születési súlyát.Anyósom szerint már nem szabadna éjjel is megetetnem ( ált. 2-szer). Én úgy gondolom, hogy nem megszokásból ébred fel, mert olyankor is rendesen eszik.Egyébként is, hogyan szoktathatnám le róla?
2009. aug. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


az én babokám most 7.5 honapos és bizony ő elég sokszor ébred éjszaka is! (3x-4x) jön a foga is!

sokszor nem is eszik csak cicizik!

Máshogyan nem is tudom vissza altatni. :)

Már probáltam hogy csak teáztatom vagy beteszem a cumikát a szájába de semmi!

:))) de én nem bánom, amig akar addig csak cicizzen! :-DD



Minden jot nektek, jo babázást!

2009. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha este eleget szopőik,akkor már éjjel nem kellene szopnia.Így soha nem szokja meg,hogy a gyomrának is pihennie kell.Az enyémek este 10 körül kaptak utoljára,és hajnali 4-5 óráig legfeljebb teát kaptak.A reggeli etetés pedig egyre inkább kitolódott későbbre.Ha sír is egy kicsit,akkor sem kell kivenni az ágyából és megszoptatni,legfeljebb az esti szopi után 4-5 órával.Ha nem szokja meg most az éjszakai alvást,még 9-10 hósan is felkel minden éjszaka.Elegen panaszkodnak itt a fórumon emiatt.
2009. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy amig a baba enni akar, addig kell szoptatni. Kisfiamat 9 hónapos koráig éjjel is szoptattam.
2009. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hetesen már csak 1-szer ébredt fel, 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most 4 hónapos, néha azért felébred hajnalban, olyankor megetetem. Szerintem igényli az evést a fiad, addig nem tudsz mit csinálni, tudom hogy fárasztó, de majd ha eszik mást is a tejcin kívül jobban eltelik a pocija. Addig meg kitartás!:)
2009. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy ne szoktasd le, mert felesleges szenvedés neked és a babának. Lehet 1-2 hétig működne, aztán minden kezdődik előlről. 9 hós a fiam és van éjszaka, hogy félóránként felsír álmában /foga, hasa, meleg, bármi/ és cicin nyugszik meg. Aztán jön néhány végigalszom 12 órát nap. Én úgy vagyok vele, hogy mindennek eljön az ideje. Néha kivagyok, mint egy kutya, de olyankor vele alszom délután. Tehát kitartás!
2009. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dettó...néha azt hiszem végelgyengülésben visz el a mentő!

8 hónapos a kislányom és kb 2 hónapja tízszer is képes felébredni éjszaka.Ebből 2 tuti cici...Várom a változást...

2009. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Úgy döntöttem, hogy minden marad változatlanul fél éves koráig, aztán a hozzátáplálás megkezdésekor újragondolom:)))
2009. aug. 4. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
12,5 hónapos koráig szoptattam éjszaka, most két hete szoktatom le róla. Ennyi idősen úgy látom, már nem viseli meg, de egy négy hónapos babát sztem mindenképpen kell szoptatni, ha kéri. Ha bírod az éjszakázást, akkor adj neki cicit és ne foglalkozz anyósoddal!
2009. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kellt fel csak hajnal 3 körül, de szerencsére az is elmaradt 3 és fél hós kora után. Én úgy etettem, hogy 17-19-21 órakkor láncetetésben és akkor valószínűleg ezért hamar elmaradt az éjszakai evés.
2009. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!